Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zastanawiam się czy wystarczy mi zmiana procesora oraz zasilacza + dolozenie 4gb ramu czy pójśc w intela z kwotą 1000zl?może troche więcej jeśli sprzedał bym to co wypisalem niżej.

Na tym zestawie tylko w cs go nie mam konfortu grania,moze wpadnie niedlugo troche gotówki i tak rozmyślam czy warto czy odczuję duży skok wydajności? Nie biorę pod uwagę wymiany grafiki nie wiem czy ta wystarczy?gralem na niej w calkiem wymagajace tytuly jak crysis czy assasin.

 

  •  
  • Zastosowanie komputera:gry cs:go,lol,d3 moze cos nowego
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1000zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?jak sprzedam fanty-nowy rower level a7,laptop acer e1-571g?ktoś? ;d
  • Których części potrzebujesz?:zasilacz,dysk ssd 120,procesor,płyta jeśli przesiadka na intela,moze obudowa?
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? jesli sie da
  • Specjalne wymagania: stale 100fps w cs go?
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? caly zestaw :
  • płyta gigabyte m68mt-s2 AM3+
  • ram 4gb ddr3
  • naped
  • dysk 2x 500gb
  • GPU msi radeon 6790
  • CPU  ATHLON 455 x3
  • Zasilacz MODECOM FEEL 2 600 W
  • Własna propozycja zestawu nie mam
Edytowane przez fgn2k15
Link to post
Share on other sites

Hehehe nikt mi na nic nie musi pozwalać bo sam na to zarabiam :) jednak chciałbym jako duże dziecko nie wydawać pieniędzy na głupoty jednocześnie w wolnej chwili sobie pograć na lepszym sprzęcie ;d teraz korzystam tylko z laptopa ale nie potrzebuje 2 komputerow wiec padlo na 1 stacjonarny.

Masz na myśli rozdzielczość monitora?nie wiem myslalem że taka na jaką pozwala karta graficzna ;d cos jakoś 21" 16:9 tani noname

Edytowane przez fgn2k15
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...