Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Planuję zakup wyżej wymienionego modelu i mam kilka pytań. 
1. Czy w tym sklepie dostanę oryginalnego redmi note'a ?
https://sklepxiaomi.pl/produkt/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-note-3/
2. W opisie jest napisane że wersja systemu tylko angielska (ew. chińska). Jak rozumiem nigdzie nie dostanę telefonu z oficjalną polską wersją systemu? Zatem czy są jakieś przypuszczenia kiedy będzie dostępna? 

3. Znajdę jakiś lepszy telefon w tej cenie (z androidem)? (wydaję mi się że nie, ale mogę się mylić, bo telefonów z androidem szczególnie nie śledzę) 

Dziękuję za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

No tak to znaczny minus tego telefonu, do jego obsługi potrzebny jest człowiek...

Widzę po wypowiedzi że nie masz żadnej wiedzy o Miui Polska. Kup Samsunga.


Jeden ze sposobów aktualizacji, dla przykładu taki akurat :

od 0.26/0.49 jest o aktualizacji łatwiej może jest u innych ale chyba takiego długiego wsparcia inni producenci nie mają.

Link to post
Share on other sites

Widzisz, problem jest taki że nie ja będę użytkował telefon, a ojczym. A jak to starsi ludzie, to raczej nie wiedzą jak zrobić aktualizacje w telefonie. A ja nie będę mógł tego robić tak często, jak będzie to potrzebne.

Owszem, nie mam żadnej wiedzy odnośnie Miui Polska, dlatego powstał temat.

Link to post
Share on other sites

Spoko aktualizacje wychodzą średnio raz na tydzień, ale nie musisz co raz aktualizować a zrobić to co pół roku i wystarczy. Są tzw. romy "stabilne", te "rozwojowe" możesz sobie odpuścić. Więc jeśli zdecydujesz się na tego producenta to wiedz że: aktualizacje nie są takie trudne w wykonaniu po pierwszej już się ogarniesz w temacie, - po jednej czy max trzech się nie skończy wsparcie dla telefonu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...