Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam dzisiaj podczas użytku tel włączyłem aplikacje snapchat nagle telefon się wyłączył włączyłem go ponownie pokazały się jakieś zielone paski i się wyłączał nic się nie dzieje podłączam pod ładowarkę dioda nie świeci 0 reakcji jak by po prostu padł co mogło być tego przyczyną? Ogólnie wariować zaczął od niedawna dlatego że się wyłączył i mrugała dioda na czerwono co oznaczała ze bateria się rozładowała, włączył się sam 70 % baterii i wszystko ok było a dzisiaj go coś strzeliło.

 

Jutro oddaje tel i mam takie pytanie jeżeli padło coś w środku a tak mi się wydaje to po otwarciu będą mi musieli wymienić na nowy? Bo przecież już nie będzie wodoszczelny a akurat zanim nakleiłem szkło porysowałem sobie trochę i widać więc było by mi to na rękę 

Edytowane przez kuba10010
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to albo odkleila się taśma od ekranu, albo uszkodziła się płyta główna, z naciskiem na to drugie. Serwis tak, czy siak.

A jeżeli padła płyta główna to naprawią i oddadzą czy wymienią na nowy? Bo przecież go otworzą, bo nie ma szansy żeby zmieni mi folie fabryczną ? Mam trochę irytujące rysy 

Edytowane przez kuba10010
Link to post
Share on other sites

Miałem taki Sony Xperia. Wysiadł mi kilka dni po zakupie. Gwarancja trzeba przyznać dobra, bo wszystko załatwione jednym zgłoszeniem. Składaj przez internet, to nie wymagają papierów, tylko sam IMEI i na tej podstawie mają datę zakupu. Mój wrócił albo nowy, albo z wymienioną obudową, bo mniej błyszcząca, niż miałem wcześniej. Za serwis duży plus dla SONY, bo wszystko trwało 3 dni robocze. Wysłałem w piątek, a we wtorek była u mnie paczka.

 

To mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że na co dzień potrzebuję prostego, bezawaryjnego i długo wytrzymującego telefonu. :) A patelnia idealna do nawigacji czy zerknięcia do sieci. :)

Edytowane przez grzegorz01
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak tydzień maksimum, to jeszcze nie tak źle. Wiele osób nie wie, że można do Sony bezpośrednio i jest szybciej oraz nie trzeba wozić do sklepu. Nie wolno tylko oddawać z oryginalnym pudełkiem, bo wyrzucają je i odsyłają w szarym kartonie. :)

 

Dobrze wiedzieć.Ostatnim razem choć nie wiem kiedy to było to wracało z pudełkiem oryginalnym.

Link to post
Share on other sites

O tym zostałem poinformowany przy ustalaniu terminu odbioru sprzętu z domu. Z laptopem było tak samo. Kurier miał na niego swój karton, a mi kazali tylko owinąć w folię.

 

Jedyne co mnie przerażało to regulamin reklamacji, który musiałem akceptować składając. Jest wzmianka, że jeśli uznają, że urządzenie uszkodzone z mojej winy, to ponoszę koszty zwrotu telefonu. A nigdy całkowitej pewności się nie ma.

Link to post
Share on other sites

Tak darmowy chcieli żebym zapłacił 50 zł narobiłem hałasu i za darmo wyślą a tak swoją droga ile bym dostał za zetke stan bdb oprócz 2 małych rys na wyświetlaczu jest szansa na 400 zl? Gdybym zrobił to usb bo za 50 zl mogę i kupił http://olx.pl/oferta/sony-xperia-z1-c6903-CID99-IDdublt.html#944af57a07chyba się opłaca za 580 + gwarancja 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...