Skocz do zawartości

Nietypowy problem /Win 10 i internet


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Perun,

Recommended Posts

Hej, mam problem z moim system i internetem [?];

 

Jak włączam jakąkolwiek przeglądarkę to pierwsze strony mi się załadują, późniejsze już nie [ciągłe wczytywanie kręci się i kreci], np. facebook załaduje się tylko co na górze a potem tak jakbym jeździł kursorem po print screenie,w youtubie przechodzę do jakieś play listy chce z niej wczytać film to mi wczytuje 30% stronki i zwiecha, jak włączam jakąś grę mmo to też wczyta mi z ok 150 mb i potem zero odpowiedzi, włączałem film w VLC to tylko chwile po chodził a potem nic się nie dało zrobić i jak chce cokolwiek wyłączyć to murze alt ctr delete i z menadżera..

 

Kurde, nawet nie wiem gdzie szukać problemu.

 

PS. Na laptopie z 7 normalnie mi wszystko śmiga ;/

Edytowane przez Perun
Link to post
Share on other sites

Przywróciłem system do punktu z 5 stycznia gdzie jakaś aktualizacja do windy 10 była robiona i pomogło jak na razie :S


Przywróciłem system do punktu z 5 stycznia gdzie jakaś aktualizacja do windy 10 była robiona i pomogło jak na razie :S

I problem się powtórzył. System sam zainstalował po raz kolejny tę aktualizację i znowu to samo. Jakieś pomysły jak to zablokować?

Link to post
Share on other sites

Jak masz Windows 10 Home to płacz i płacz na MS. Bo aktualizację instalują się z automatu, możesz poszukać tylko nie pamiętam dokładnie jeżeli to jest sterownik to możesz zablokować pobieranie sterowników a jeżeli to jest aktualizacja to lipa. Dlatego ja powróciłem na lapku na 8.1 a z 10 spisałem sobie klucz po aktualizacji i wróciłem do 8.1.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

To jest aktualizacja krytyczna. Jak spisałeś klucz kiedy win 10 się sparuje z "płytą główną"? Mam cały czas Win 8 na recovery mogę w każdej chwili odpalić tylko już nie będzie oryginalny ;]

Link to post
Share on other sites

To jest aktualizacja krytyczna. Jak spisałeś klucz kiedy win 10 się sparuje z "płytą główną"? Mam cały czas Win 8 na recovery mogę w każdej chwili odpalić tylko już nie będzie oryginalny ;]

Dlaczego tak uważasz, skąd takie informacje?

Link to post
Share on other sites

O co się pytasz dokładnie? 

Ad. Aktywacji to wyczytałem, że: (...)"Firma Microsoft wie na jakich komputerach był instalowany system Windows 10 dzięki wysyłaniu do chmury specjalnych identyfikatorów produktu - od dzisiaj podczas wykonywania reinstalacji na tym samym komputerze pomijamy etap z podaniem klucza produktu, zaś aktywacja systemu i tak zostanie wykonana pomyślnie."

-> Czyli klucza już nie podajemy

 

Ad. Windowsa 8 na partycji recovery to jest taki zapis w umowie, że po miesiącu od instalacji Win10 tracimy licencje na wcześniejszą wersję.

 

Mogę się mylić ale ja to tak rozumiem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...