Skocz do zawartości

Klawiatura+mysz ~ 150zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kebab84,

Recommended Posts

Witam, jak w temacie potrzebuję klawiatury+myszki za około 150zł. Głównie gram w różne rodzaje gier: FPS, Wyścigi, Strategie, RPG. Zastanawiałem się nad zestawem A4 tech bloody b2100, ale z tego co słyszałem klawiatura ma słabe podświetlenie (klawisze tylko do okoła podświetlone) za to myszka z tego zestawu mi się spodobała. Nie ukrywam, że zależy mi trochę na wyglądzie i chciałbym podświetlaną klawiaturę. Mam nadzieję, że pomożecie :)

Edytowane przez Eneek
Link to post
Share on other sites

Zależy mi na tym, żeby klawiatura była podświetlana, bo często piszę lub gram jak jest ciemno a nie mam oświetlonego biurka. Co byś powiedział na klawiaturę COUGAR 200k, albo Genius KB-G265. Myszkę mogę dokupić później, teraz korzystam z jakiejś taniej za 15zł. Z tego co czytałem to ten Cougar jest całkiem ogarnięty, ale wcześniej miałem Logitecha k120 na baterie, który się już zamęczył (po 7 latach), ale ten Cougar ma inne ustawienie klawiszy i nie wiem czy nie będzie mi ciężko się przyzwyczaić. Nalepiej jeszcze, żeby klawiatura miała całkiem długi kabel usb, a nie wiem ile maja standardowo.

Edytowane przez Eneek
Link to post
Share on other sites

Na myszce mi aż tak bardzo nie zależy bo nie gram w cs:go. W strzelanki gram tak bardziej jak jest jakaś ciekawa gra i fajna fabuła, a do tego starczała mi myszka budżetowa. Co do klawiatury to do tej pory korzystałem z tej o wysokim profilu, ale tymczasowo (stara padła) używam klawiatury z niskim profilem na takim samym układzie jak ten cougar.Nie przeszkadza mi niski profil i jest mi to bez różnicy. Czasem zdarzy mi się nacisnąć ten ukośnik obok "z", ale myślę, że jest to kwestia czasu aż się przyzwyczaję. :)

Edytowane przez Eneek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...