Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2000-2200

Kiedy zamierzasz kupić komputer? Najlepiej w najbliższych dniach

Których części potrzebujesz?: całego komputera wraz z monitorem 

Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: ----

Specjalne wymagania: Chciałbym grać w gry takie jak League of Legend na najwyższych wymaganiach

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie

Własna propozycja zestawu: ----

Inne: Chciałbym prosić o zestaw na którym teraz bez problemu będę mógł grać w takie gry jak Leagu Of Legends czy Diablo 3 na najwyższych wymaganiach czy to możliwe za taką cenę? 

Link to post
Share on other sites

Podam Ci na początek taką propozycję. 

 

1 x  Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 1 x  Liteon iHAS122 SATA (black) 1 x  Intel Core i5-6400 /2.7GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ 1 x  MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  Crucial 8GB 2400MHz CL16 Ballistix Sport 1 x  Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) 1 x  Thermaltake TR2 450W 120mm 80+ bronze 1 x  Benq GW2270 (VA, 5ms, DVI)

 

2279 zł +  Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Dostajesz mocne 4 rdzenie w postaci i5 6400 na H110 wraz z DDR4. Do tego buda z dwoma wentylatorami 120 mm, zasilacz z sporym zapasem mocy, szkiełko 22 cale FullHD na VA co by za bardzo nie wykraczać poza budżet. 

 

Zestaw bez karty graficznej. Korzystasz z  zintegrowanego układu graficznego HD530 w procesorze i5 6400. 

 

 

Z LoL nie będzie najmniejszego problemu. Przy D3 powinieneś mieć te +30fps. Wielkim plusem tego zestawu jest to, że zawsze możesz dokupić sobie jakąś kartę graficzną wraz z upływem czasu jak wpadną Ci jakieś pieniądze. Możesz celować w GPU o wydajności potrzebnej do w/w tytułów ale i też możesz pójść po GTX 970 / GTX 960 pod nowsze i bardziej wymagające tytuły. 

 

Może obecnie będziesz musiał zejść przy D3 z  ustawień ale odbijesz to sobie za jakiś czas. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Raczej nie bardzo tzn zrobie tak ale nie teraz , ten zestaw jest okey , budzet mam 2000 rowne i poki co wiecej nie bede mial ,dlatego prosze o zestaw taki sam tylko bez monitora , podlacze go pod uzywany monitor poki co a w lutym zamowie nowy z allegro , bez monitora wyszlo mi 1830 takze mieszcze sie :) a za rok dokupie sobie jakas karte graficzna w granicach 6-8 stowek :)

Edytowane przez ribeerq
Link to post
Share on other sites

Czyli zostaje te 170 zł. Nie wiem czy jest sens wpychania tego w ten zestaw. Przy dopłacie 100 zł masz minimalnie szybszy CPU Intel Core i5-6500 /3.2GHz, 6MB, LGA1151, BOX/

To co robic? jak mowisz ze warto to dorzuce ta stowke a jak nie poczuje zadnej roznicy to mysle ze wole zostawic te 170zl juz do monitora , ja generalnie komputera uzywam tylko do gier dlatego nie wiem czy warto dorzucac ta 100 jak mowisz ze na tym zestawie juz mi bedzie smigac

Do 2tysiecy zloz mi zestaw , jak warto dawac ta stowe to dodaj tam to co mowisz i juz bym prosil o gotowy zestaw + wskazowki jak mam to u Ciebie zamowic i dzialamy , w pelni zdaje sie na Ciebie takze jak stwierdzisz ze te 170zl mozna na cos przeznaczyc jeszcze sensownego to wsadzaj tam co uwazasz za stosowne 

Link to post
Share on other sites

6400 jest trochę szybszy. nie wiem do czego więcej można tu dopłacać, budę możesz na zalman z3. Do procka bym dopłacił.

 

 

? Kajtek podał Ci w linkach do esc.pl :P

Ok dopłacam do procka czyli biorę tego drugiego , all do koszyka , zamawiam i w komencie to co Kajtek pisał i to wszystko tak?

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...