Skocz do zawartości

Telefon do zastosowań "biznesowych"


Recommended Posts

Mój Samsung s4 ( GT-i9505 ) wyzionął ducha i koniecznie muszę kupić coś nowego.

Osobiście skłaniam się ku dwóm rozwiązaniom. Kupić coś topowego ( tutaj myślę o s6 ) lub nieco lepszy model od S4 ( np. S5 ).   

 

Telefonu używam głownie do pracy ( Maile, edytory teksu, aplikacje do zarządzania zadaniami, kalendarze i chyba wszystkie serwisy społecznościowe ). Zależy mi na dobrej baterii ( opcjonalnie zakup o większej pojemności ) i aparacie minimum jak w S4. Chciałbym aby po kilku miesiącach telefon nie wymagał instalacji od nowa. Mile widziana możliwość pracy na kilku aplikacjach jednocześnie.

 

Przekątna ekranu jaka mnie interesuje  to max 5.5 cale/cali

 

Jestem otwarty na inne marki Samsunga rozważam głownie z sentymentu do marki.  

Edytowane przez Underek
Link to post
Share on other sites

S5 i S6 niestety baterie mają kiepskie. Jeśli chcesz dobrą baterię to kup Sony. Xperia Z3 compact albo coś większego to Z2 albo Z3 Generalnie to bardzo dobre urządzenia. Działają też bardzo dobre i płynnie

Kiepski to znaczy? Pociągnie jeden dzień telefonów/ SMS.ów i internetu?

Link to post
Share on other sites

Niestety za moc i flagowce jak S6 trzeba płacić. S6 kupisz gdzies za 1600-1700

G4 za 1500-1600

Weź też pod uwagę Honor 7. Do Twoich zastosowan się sprawdzi bardzo dobrze. Lepszy jest od P8. Jeśli nie grałbyś w żadne gry zaawansowane to będzie ok bo ten się akurat do gier nie nadaje

Link to post
Share on other sites

Gdzie można dostać S6 za 1700? 

OLX, Aledrogo, od osób przedłużających umowę.

 

G4? Czyli? 

LG G4

 

W gry nie gram nawet te podstawowe.  

No to jak nie grasz w gry to Honor 7 sprawdzi się idealnie, można wyrwać nowy za ~1300 zł albo i niżej.

Link to post
Share on other sites

Do zastosowań biznesowych dobrym wyborem byłby jednak Note 4,

wiem, że ma przekątną wyświetlacza 5,7", ale rysik i sama nakładka daje wiele możliwości...

A jeśli chodzi o wymiary zewnętrzne, to jest tylko o 1cm wyższy i 0,7cm szerszy od Honor 7, który ma wyświetlacz 5,2".

W porównaniu z G4 różnice "wielkościowe" są już minimalne...

Także ja bym się jednak nad nim zastanowił...

 

*Note 5 celowo pomijam, bo ciężko dostać, a cena zabija...

Edytowane przez DeltaWorld
Link to post
Share on other sites

Note 4 miał mój znajomy i jakoś nie przypadł mi do gustu. Zwłaszcza rysik.

Zastosowania biznesowe to głownie prowadzenie stron/FanPage czy kont na insta co wiąże się z sporą ilością zadań do ogarnięcia i plików do edycji/tworzenia. Cięgle coś działa w tle. 

 

 

 

OLX, Aledrogo, od osób przedłużających umowę.

 

Sprawdziłem i widzę za minimum 1800 zł. Dysponujesz jakimś linkiem? 

Link to post
Share on other sites

Z2c? O czymś nie wiem? Z5 ma zbyt wysoką cenę na tle konkurencji. Do tego aparat który robi rozmazane zdjęcia. Bateria też się znacznie pogorszyła gdzie zawsze to był atut Sony

miało być z1c (pisane zaraz po przyjściu z dworu i to na fonie z zbitym szkłem więc proszę o wyrozumiałość).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...