Skocz do zawartości

[Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Te słuchawki mają być praktyczne. A bez pilota podłączone do PC są mało użyteczne. Bo potrzebuje tego dziadostwa niestety. Niby sprzęt gamingowy a pilot jest na doczepianym kablu. To przepraszam bez niego to są słuchawki do czego? Telefonu? Do słuchania muzyki? Według mnie to fail. 

Mam za każdym razem regulować głośność w sofcie? Spoko kiedy gram w 1 grę. Ale kiedy mam TS a w przerwach siedzę na YT to bym pierdolca dostał od tych suwaków. :P

Edytowane przez Po1nter
Link to post
Share on other sites

Tak, słuchawki bez pilota są nieużyteczne... Rozumiem, że ciężko jest ogarnąć yt, grę i TS... przecież trzeba kliknąć ze dwa razy, a Ty przecież siedzisz... nosz kurde przy komputerze. Wygodnicki jesteś i tyle :)

 

Słuchawki służą do słuchania, tak gwoli ścisłości, ale na to nawet ich nazwa wskazuje.

 

Gejming został stworzony przez marketing, tak samo wbudowane w kabel potencjometry, które więcej kaleczą niż pomagają. Ewentualnie zgodzę się jeżeli mamy do czynienia ze sprzętem przenośnym, tylko tam pilot obsługuje urządzenie (źródło dźwięku), a nie jest natywnym potencjometrem.

Link to post
Share on other sites

Nie no zgadzam się. Jak je kupowałem to wgl zapomniałem że tam jest pilot ( od zawsze głośniki albo pchełki ). Ale nawet gdybym chciał go obejść to nie mogę bo kabel za krótki. Więc chcąc nie chcąc muszę korzystać. Pilot jest przydatny, czasem ktoś coś głośniej powie, czasem jakiś filmik głośniej się włączy niż pozostałe będąc w tle. Nie da się tego wyeliminować. Dla mnie po prostu jest za duży i źle usadowiony. Poza tym bez zastrzeżeń. 

Link to post
Share on other sites

Tak a propos tego pilota - nie macie problemu, że jak z kimś rozmawiacie na skype albo teamspeaku i gracie przy okazji w jakąś grę to rozmówcy słyszą wszystkie dźwięki z gry? U mnie właśnie pilot powoduje ten problem, zakładałem nawet temat o tym. Jakiś czas temu pisała do mnie osoba na PW, że też ma z tym kłopot. Więc widać, że to nie odosobniony przypadek a jakoś mało osób na to narzeka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć. 

 

Waham się pomiędzy Cloud-ami a Somic-ami. 

 

Słuchawki do muzyki (głównie rock, metal i elektroniczna) i gry (kusi mnie zintegrowany mikrofon w Hyperx).

 

Obecnie korzystam z zestawu Takstar HD 2000 + mic zalmana zm-1. 

 

Używane HyperX wyjdą mnie koło 220, nowe Somici 210zl. 

 

Czy warto brać droższe Cloudy? 

 

Edit. Korzystam też z xduoo x2

Edytowane przez znkk1
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...