Skocz do zawartości

[PC] Escape from Tarkov


Recommended Posts

http://www.ourzone.pl/wp-content/uploads/2015/11/sa_1448732365tarkov.jpg

 

Zapowiada się dość ciekawa strzelanka z elementami RPG oraz fotorealistyczną grafiką ;)

 

 
Sieciowa strzelanina FPS/TPS z elementami RPG i survivalu. Gracze wcielają się w członków jednej z dwóch rywalizujących ze sobą korporacji militarnych i walczą o przetrwanie na terenie tytułowego rosyjskiego miasta. W porównaniu do większości popularnych strzelanek sieciowych, gra wyróżnia się ciekawą otoczką fabularną, a także pełną swobodą przemieszczania się po terenie miasta i podejmowania całej masy zróżnicowanych aktywności. Całość uzupełnia wysoki realizm (w kwestii rozgrywki oraz oprawy), oryginalny system rozwoju postaci i spory nacisk, położony na aspekty survivalowe.
 

 

 

Więcej do poczytania o grze tutaj

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29647

 

 

Pre-order, do wyboru 4 wersje

http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page

 

Premiera: 2016r.

Platformy: PC

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jest co robić :) w ekipie 5 osób jest przerąbane i tak :) Najgorzej jak na mapie woods - rozległa zalesiona , częsciowo odkryta trafisz na gościa z lunetą i tłumikiem :) ale idzie się dorobić lepszego szpeju :)

Link to post
Share on other sites

W tej grze nie ma czegoś takiego jak w BF tu giniesz i wszystko tracisz a i fundusze na zakup sprzętu są ograniczone :) no chyba że pare razy pójdziesz i coś ciekawego przyniesiesz do sprzedania lub wykorzystania w następnych rajdach...

Link to post
Share on other sites

Widziałem większość na gameplayach, podoba mi się to rozwiązanie z utratą sprzętu i ogólnie cała mechanika gry. Szkoda że na chwilę obecną cenowo jest dosyć drogo... Jeszcze te pakiety z % szansy, by pograć w alphę %-):/

Link to post
Share on other sites

Wziąłęmprzed ostatni pakiet , i się dostałem. Miesiąc później zrobiłem upgrade do najwyższej. Mam tylko nadzieję, że projekt nie zostanie porzucony, jak shitowate DayZ przez 3 lata jest  w fazie alfa i jedyne co tam dodali to dresy... Jak była kiła z optymalizacją i innymi aspektami gry tak jest nadal...

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Tak czy siak, jak już się troche człowiek ogarnie o co tam chodzi to gra potrafi wciągnąć - jak wszystko działa w miare poprawnie. Nadal to tylko beta w którą można grać ale satysfakcja z udanego rajdu jest konkretna. Potrafi też o zawał przyprawić momentami, strasznie imersyjne doświadczenie ze względu na oprawę audio, dźwięki są po prostu genialne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...