Skocz do zawartości

Ból nadgarstka po długim graniu.. Rady ?


Recommended Posts

Witam mam podkładkę pod mysz SteelSeries QCK Medium a podkładka jest dosć cienka i po kilkunastu minutach grania czuje ból nadgarstka i mam zaczerwienienie i głównie przez listwę na końcu biurka, czy ktoś z was ma podobnie albo macie jakieś rady na to ? Wygląda to tak

http://www9.zippyshare.com/v/ndM2slQq/file.html
http://www9.zippyshare.com/v/F0h3pI5o/file.html
 

Link to post
Share on other sites

zapewne masz fotel bez podłokietników lub są one źle ustawione

i nadgarstki niosą ciężar całych rąk

 

łokcie powinny być oparte na podłokietnikach by odciążyć nadgarstki 

 

poczytaj po prawidłowej pozycji przy komputerze

Link to post
Share on other sites

zapewne masz fotel bez podłokietników lub są one źle ustawione

i nadgarstki niosą ciężar całych rąk

 

łokcie powinny być oparte na podłokietnikach by odciążyć nadgarstki 

 

poczytaj po prawidłowej pozycji przy komputerze

Mam fotel z podłokietnikami ale nie są one regulowane i sprawa wygląda tak ze mam biurko z półką na klawiaturę i klawa jest niżej a myszka wyżej  i ciężar lewej ręki która prawie cały czas jest na klawiaturze opada swobodnie na nadgarstek przy czym prawie cały czas jest oparta o podłokietnik a lewa ręka która jest na myszce cały czas jest tak wyciągnięta do przodu i cały ciężar ręki spada na nadgarstek a nie opada swobodnie czy coś takiego tak czy siak lewa ręka która ciagle jest na klawiaturze oparta jest  o podłokietnik i prawa ręką nie jest oparta i jest tak wyciągnięta i stąd cały problem ?

Link to post
Share on other sites

podkładka żelowa troszke pomoże lecz nie jest tu całkowitym rozwiązaniem.

dopuki łokieć prawej ręki będzie wisieć w powietrzu i ciężar będzie spoczywał na nadgarstku to problem (mniejszy lub większy) zawsze będzie. oczywiście mniejszy gdy nadgarstek będzie oparty na podkładce żelowej, a nie na krawędzi blatu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...