Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: ~ 150


Jakiej myszki obecnie używasz: Natec genesis G33


Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Control Large 


Z jakich wartości DPI korzystasz: 800


Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 39 cm


W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): na tą chwilę tylk o i wyłącznie CS GO


Ile przycisków używasz w myszce: nie używam tych bocznych, tylko rolka i podstawowe 2


Chwyt: finger grip/ claw grip (związane jest jednak to pewnie z tym, że moja myszka jest dla mnie za mała)


Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13 cm


Dlaczego chcesz zmienić mysz: dlatego, że moja jest za mała i wg mnie mało precyzyjna, chcę po prostu porządnej myszki


Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): wytrzymała, nie chce kupić myszki, którą wymienię za rok, a gram sporo. Jeśli ktoś zaproponuje mi myszkę z wyższej półki jestem w stanie dołożyć nawet te 100 zł jeśli naprawdę będzie warto. Zależy mi na porządnym sprzęcie.


Link to post
Share on other sites

niedawno był temat, dołóż 13 zł i bierz kozaka:

http://www.morele.net/search/netsprint/0/1/0/?q=genius+m6-600-cougar m6-600 :)

jak nie masz to dobrym wyborem jest CM Storm Alcor

ew może Rival 100

 

Jeszcze myślę o tej myszce: FUNC MS2 - jej cena spadła o 70 zł ...

Jest na avago 3090, jest polecana przez testerów... ma ktoś więcej info o tym. Może być ciekawa w tym segmencie wym bardziej że jest dość spora 130 mm.

http://www.morele.net/mysz-func-ms-2-optyczna-4000-dpi-func-ms-2-701185/

Edytowane przez kebab84
Link to post
Share on other sites

czytałem już podobny temat, jednakże każdy ma inne upodobania :) w tamtym temacie kolega pisał, że pierwsza z Twoich propozycji jest zdecydowanie za ciężka i trzeba rozbierać myszkę, co dla mnie jest kompletnie bez sensu. Druga jest jakoś mało popularna i nie mogę o niej za dużo informacji znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Posiadam tego rival jest całkiem ok dobry sensor i fajnie leży, niepotrzebne świecidełka można wyłączyć, jedynie troszkę mnie martwi powłoka na myszce łatwo się rysuje. Cena też nawet ok zwłaszcza z dodatkami, ja sam osobiście kupiłem go za 104,00 zł oczywiście nówkę. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...