Skocz do zawartości

Upgrde komputera z marketu.


Recommended Posts

Otóż posiadam takowy komputer (link : :http://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/fujitsu-esprimo-ph320-e85-i5-4430-4gb-1tb-r9-255-w8-office.bhtml#opis) Chciałbym go tak zupgraedowac, żeby Wiedźmin 3 poszedł na luzie. Mój budżet to 1200 zł. Moim zdaniem do wymiany jest karta graficzna : obecna na Gtx 750 ti, ram, obudowę i zasilacz. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. (Jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie)

Link to post
Share on other sites

Tu możesz pójść znacznie dalej 

1 x  Thermaltake TR2 450W 120mm 80+ bronze 1 x  Crucial 4GB 1600MHz CL9 Ballistix Single Ranked 1 x  Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) 1 x  EVGA GeForce GTX 960 SSC ACX 2.0+ 4GB DDR5 128bit (1342/7100)

Zasilacz z certyfikatem, 4gb dodatkowego ram (orientacyjnie dla ceny, możesz sprawdzić dokładnie model?) wydajna karta z 4gb vram, solidna obudowa 

Razem 1288zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Link to post
Share on other sites

Ja się tylko zastanawiam, czy rzeczywiście potrzebujesz wymienić obudowę i jakiej mocy jest zasilaczy sygnowany logiem "Fujitsu" (bo z tego co widzę to ciągnął dosyć prądożernego radeona) ?

 

Na pewno ta karta graficzna i 4gb ram jak napisał lewiis.

Edytowane przez luck85
Link to post
Share on other sites

 

 

(orientacyjnie dla ceny, możesz sprawdzić dokładnie model?)

 

Co miałeś na myśli ?

 

 

 

Razem 1288zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

 

Tylko, że co mi da to darmowe składanie skoro komputer jest u mnie a podzespoły w sklepie ? Dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

 

 

Co miałeś na myśli ?

dokładny model ram,  tzn producent i opóźnienie 

 

 

Tylko, że co mi da to darmowe składanie skoro komputer jest u mnie a podzespoły w sklepie ? Dzięki za pomoc

taka formułka ^^  oczywiście nie złożą ale darmową wysyłkę powinni policzyć  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...