Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Z racji, że mój Samsung Galaxy s3 zaczyna coraz bardziej zawodzić, zaczęłam rozglądać się za nowym telefonem. Od razu odrzuciłam modele proponowane przez te najbardziej znane marki - Samsung, Sony oraz Nokia, ponieważ już się na nich przejechałam i wolałabym wypróbować telefon innego, mniej popularnego producenta.
Myślałam początkowo o LG (głównie o modelu G3), jednak odrzuciły mnie gabaryty, mianowicie szerokość; telefony po prostu mi się nie podobały, zdają się być mało zgrabne. Być może to tylko moje mylne odczucie.
Kolejną myślą były HTC: M8, M8s bądź E8. Recenzje: jak najbardziej zachęcające. Design, specyfikacje, właściwości również miłe dla oka (myślałam szczególnie o modelu One E8), ale przeglądając różne portale, testy, recenzje moją uwagę zwróciła firma Huawei i jej dwa smartfony - P8 oraz P8 lite, które bardzo mi się spodobały i wizualnie, i technicznie.
Zatem teraz ta ,,batalia" toczy się pomiędzy HTC One E8 (moja koleżanka go ma i jest zadowolona, ma świetne oceny), Huawei P8 i P8 Lite.
Przyznam od razu że bardziej podobają mi się (jeśli chodzi o wygląd) właśnie Huawei. Te zaokrąglenia u HTC jakoś mnie nie zachwycają, ale - oczywiście - jesli chodzi o telefony są ważniejsze rzeczy niż wygląd.
Chciałabym się zatem Was poradzić - który telefon moglibyście mi polecić.
Nie mam specjalnie dużych wymagań - na telefonie prawie nie gram, używam go do podstawowych rzeczy (SMS-y, rozmowy, przeglądanie internetu, jakieś aplikacje typu Snapchat, Facebook, YouTube). Chciałabym, żeby działał sprawnie, płynnie. Zdaję sobie sprawę, że kwestia trzymania baterii w smartfonach nie wygląda zbyt ciekawie, ale dobrze by było, gdyby jak najdłużej działała (chociaż ja i tak ładuję telefon co noc).
Myślę, że to chyba tyle. Dzięki za każdą poradę, wskazówkę, pomoc.
Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Może zainteresuje Cię Honor 7 (ulepszony P8) o szybkie ładowanie,czytnik linii papilarnych i lepszą baterię.Ma też diodę led na froncie i na lewym boku przycisk, który samemu można zaprogramować na 3 sposoby.P8 jest ładniejszy,ale to nie oznacza,że Honor 7 jest brzydki:)

Link to post
Share on other sites

No dokładnie:) Honor to by była najlepsza opcja choć nie oznacza to że P8 byłby zły:) to już kwestia gustu i czy przydają Ci się te rzeczy. Moim zdaniem warto się nim zainteresować chociażby przez mocniejszą baterię o 500mah i ten dodatkowy przycisk, dla mnie to fantastyczna sprawa. Sam bym wybrał raczej Honora choć P8 bardziej mi się podoba z wyglądu

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...