Skocz do zawartości

Wsteczna kompatybilność na Xbox One.


Recommended Posts

Witam, przeczytałem ostatnio o wstecznej kompatybilności na xbox one czyli graniu nq one w gry z x360, i tu mam takie pytanie czy jeśli kupiłbym Xbox One i na nim konto Xbox Live Gold, dzięki któremu dostaje się po 2 gry miesięcznie na xone i 360, to mógłbym grać we wszystkie 4 gry jeżeli te 2 na x360 będą kompatybilne z tym emulatorem na xone?? dodam że nie mam i nie miałem x360 i dlatego tak pytam, bo mnie to ciekawi :P

Link to post
Share on other sites

To fajnie a np mogę też pożyczyć płytkę z x360 od kumpla z grą np z listy kompatybilnych, która jest na stronie xboxa i tez będzie śmigać? ? jeśli tak to chyba kupie xone nie ps4 bo dużo moich kumpli ma x360 i czytałem że w gry z trybem wieloosobowym można grać z to na x360 :P

A i jeszcze, wszystkie gry z golda na x360 od listopada są chyba kompatybline z tym co nie?

Link to post
Share on other sites

To fajnie mam Lenovo Yoga 2 Pro z Win 10 :P i mogę na nim film odpalić i przenieść na TV przez Xboxa przydatna rzecz i ze smartfona też napewno się przyda :P


Przeczytałem już pierdyliard tych recenzji porównań itp i nadal nie mogę się zdecydować pomiędzy PS4 a XOne, PS4 ma lepszą kartę graficzną i gry ponoć lekko lepiej chodzą i są w lekko lepszej rozdzielczości bo 1080p nie 900p jak Xbox i np BF Hardline na PS4 ma 900p 60 FPS, a Xone to jest 720p i 60FPS a 720p to już troszkę piksele :P Chodzi oczywiście o multiplatformówki bo jakbym miał wziąć tylko do exclusivów to napewno xone, bo lubie ścigałki i forza horizon jest najlepsza :P Do XOne przekonują mnie funkcje streamowania na inne urządzenia, wsteczna kompatybilność, Win 10 i że, konsola jest bardziej multimedialna od PS4, ale za to sony ma mocnejsze bebechy trochę a w zasadzie grafę bo procek w xboxie jest mocniejszy o 150Mhz z tego co pamiętam, i multiplatformy lepiej zapewne będą wyglądały na PS4, tylko że też jest ta sprawa że może na xone gry są np 900p zamiast 1080p i dlatego może stabilniej utrzymują FPS? :D


A i jeszcze słyszałem o nowej poprawionej wersji PS4, jest coś z bebechami zmienione, czy tylko względy estetyczne/cyrkulacja powietrza poprawiona żeby konsola była chłodniejsza? :D

Link to post
Share on other sites
A i jeszcze słyszałem o nowej poprawionej wersji PS4, jest coś z bebechami zmienione, czy tylko względy estetyczne/cyrkulacja powietrza poprawiona żeby konsola była chłodniejsza?

 

miałem wersje premierowa CUH 1004a - była głośna i ciepła

poźniej miałem 1116a - była jeszcze głośniejsza lecz chłodniejsza

 

mam teraz tą nową poprwiona 1216a - cisza jak makiem zasiał (głośność w killzone jak w menu)

 

poprawili wiele - jest o wiele mniejsza płyta główna, zmienione chłodzenie (radiator pod innym kątem i inaczej zrobiony), mniej kości ram (8 sztuk po 1GB) i tylko z jednej strony  a nie 16 sztuk (po 512MB) z dwóch , zmieniona sekcja zasilania i sam zasilacz no i około 30% zmniejszony pobór prądu

Z wizualnych zmian itp to - lżejsza o pół kilo (teraz 2,5kg), cała matowa 9bez tego błyszczącego plastiku który się rysował oraz lekko pozmieniana kolejność portów z tyłu. Zmienili też przyciski - teraz zamiast pojemnościowych (dotykowych) są fizyczne co jest dla mnie lesze po te 2 sztuki co miałem to zawsze był problem z przyciskami jak były wilgotne palce  -no iteraz przypadkowo nie wyłaczysz konsoli ani nie wypluje płyty . sam napęd też jest ostro pozmieniany - mechanizm od płyt (wciągania i oddawania) jest o wiele mniej skomplikowany przez co mniej awaryjny

 

 

 

 

BF Hardline na PS4 ma 900p 60 FPS, a Xone to jest 720p i 60FPS a 720p to już troszkę piksele

 

robiłem test właśnie w BF 4 i hardline na ps4 i xone - jak siedze 5 metrów od 50 cali to zero różnicy ;)

Link to post
Share on other sites

A konto na allegro jest całkowicie za free chyba nie?  zawsze jak coś kupowałem to bez logowania i wiesz :D


Tyle, że nigdy kodów  na email na allegro jeszcze nie kupowałem, ale widzę że na goldzie można 70-80zł zaoszczędzić a to już połowa lepszej gry :D


http://allegro.pl/xbox-live-gold-12-miesiecy-automat-24-7-promocja-i5897395780.htmltu chyba kupię bo ma all pozytywy :D


A i mam do dyspozycji około 2000zł teraz bo sprzedałem PS3, więc lepiej kupić np to http://olx.pl/oferta/xbox-one-kinect-CID99-IDdaHZF.html#5a564bc1aei dokupić NFS 2015, forze horizon 2 i golda czy np nową konsolę kupić? najbardziej interesuje mnie BF Hardline, i te właśnie dwie ścigałki, a i kinect się pewnie przyda, bo nie mam karty więc nie kupię EA Access niestety :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...