Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bierz tego: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/813292#from35101

Komputer śmiga aż miło (dwurdzeniowy atom i 2gb ramu). Spokojnie można pograć w mniej wymagające gry przy przyzwoitej jakości grafiki.

Co do karty WiFi to jestem pod ogromnym wrażeniem, stary laptop znajduje mi w miejscu którym mieszkam 5 sieci bezprzewodowych, natomiast na 1201n znajduje ponad 20.

Touchpad - bez zarzutu, zawsze można go i tak wyłączyć

Obudowa - niestety widać na niej odciski palców

Bateria - 4h przy włączonym WiFi

Link to post
Share on other sites

Już nie będę zakładał nowego tematu. Szukam dla siebie małego 10" netbooka. Musi być bardzo lekki (dużo podróżuję), koniecznie modem HSDPA, dobra bateria i wydajny procesor i pamięć RAM.

Znalazłem ostatnio coś takiego - MSI U160DXH, dokładnie coś takiego - http://www.ceneo.pl/9558895s . Z tego co czytam na ceneo.pl to mi odpowiada, bardzo niska waga - 1 kg, nowy Atom N455, dysk 250 GB, tylko RAM trzeba by było rozszerzyć do 2 GB a poza tym bateria do 12h czyli liczę, że na HSDPA / WIFI to min. 8h popracuje. Co wy myślicie o tym modelu ? Czytałem opinie o nich na forach i tam ludzie ogólnie dobrze się o nich wypowiadali.

Link to post
Share on other sites

Ciekawa alternatywa dla MSI U160DXH ale wielkość dysku jest dla mnie kłopotem, nie lubię wozić ze sobą dysków zewnętrznych. Nokia jakoś specjalnie się nie wybija podzespołami, słaby procesor, niby ma HDMI ale to w pociągu mi nie potrzebne, tak samo jak GPS. Za to MSI jest lżejszy, ma modem 3,5G no i lepszą baterię. Muszę się jeszcze zastanowić, bo czasu na wybór już nie zostało za wiele.

Link to post
Share on other sites

Przestudiowałem chyba wszystkie opcje i gdybym miał tyle kasy... to tylko Asus Eee PC 1015PN:

 

Procesor Intel Atom Dual Core N550 (1.50 GHz, 1 MB cache)

Chipset nVidia ION 2

Pamięć RAM 2048 MB (SODIMM DDRAM3, maks. 2 GB)

Ilość gniazd pamięci 1 (0 wolnych)

Dysk twardy 250 GB SATA 5400 obr.

Wbudowane napędy Brak

Typ ekranu Matowy, LED

Przekątna ekranu 10.1"

Nominalna rozdzielczość 1024 x 600

Karta graficzna nVidia GeForce GT218 + Intel Graphics Media Accelerator 3150

Wielkość pamięci karty graficznej 512 MB DDR3 (pamięć własna)

Urządzenie wskazujące Touchpad

Typ baterii Litowo-jonowa, 6-komorowa, 4400 mAh

Karta muzyczna Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio

Karta sieciowa 10/100 Mbps

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Rodzaje wyjść / wejść 1x Bluetooth 3.0

1x czytnik kart 3 w 1 (SD/SDHC/MMC)

1x HDMI

1x RJ45 (LAN)

1x VGA

1x wejście mikrofonowe

1x wyjście słuchawkowe/głośnikowe

3x USB 2.0

Dodatkowe informacje Technologia nVidia OPTIMUS

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...