Skocz do zawartości

Headset do 160 zl.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 21szymi,

Recommended Posts

DOROBAN pod jakim względem? Jestem bardzo ciekaw.

 

O takich headsetach, jakie wrzuciłeś w linku to warto zapomnieć i szkoda tylko na nie pieniędzy.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

CM Storm Ceres 300 powinny być lepszym wyborem :)

Argumentacja to po pierwsze, po drugie chyba nie posiadałeś słuchawek jak superlux hd681 czy creative aurvana live!, inaczej byś wtedy się wypowiadał o wymienionych przez ciebie słuchawkach. Also w budżecie do 150 jest wiele opcji, możesz zakupić superlux hd681 f/b (jeżeli się nie pomyliłem to chyba są tylko trzy wersje w tym podstawowa), hd668b, hd681 evo mk2, to zależy od twoich upodobań słuchowych.

 

A mikrofon trust starzz warto w niego zainwestowac + dobrac jakies sluchawki

nie warto, posiadałem i przy normalnym użytkowaniu już stary mikrofon "stereo" na monitor od bodajże samsunga lepiej się sprawował i w tym brzmiał. Z tanich mikrofonów pod uwagę warto brać głównie zalman-mic1, póki co nie słyszałem o lepszym pod względem wyrazistości dźwięku i jego "czystości" w cenie do ~40pln, chociaż oczywiście można pójść po stare mikrofony studyjne (lata 90 głównie) z drugiej ręki, które nie straciły na swych walorach dźwiękowych ale do nich będzie najczęściej potrzebny dodatkowy osprzęt.

Link to post
Share on other sites

Dodatkowe 100zł? W takim wypadku warto rozpatrzeć jedne z najlepszych headsetów ze średniej półki-Superluxy HMC 631 oraz HyperX Cloud

Nie będzie to zestaw tak uniwersalny w sensie muzyka-gry, ale jak widać tobie nie będzie o potrzebne :) Co sądzą panowie od audio?

Link to post
Share on other sites

A ktoś mógłby polecić słuchawki z mikrofonem do 150 zł na USB? Zależy mi na USB bo moja karta dźwiękowa generalnie ssie, i mikrofony na jacka są bardo ciche a pod podgłośnieniu szumia, nie jestem audiofilem, jakość nie musi być nie wiadomo jaka bo i tak pewnie nie zauważę, obecnie używam tracerów sphere 7.1 i jestem jako tako zadowolony. 

Link to post
Share on other sites

Czyli warto? Mikrofon lepszy porownujac do HiperX?

Zależy. Przy dłuższym siedzeniu boli głowa, ale same słuchawki jak najbardziej dobre i godne polecenia. Jeśli mnie pamięć nie myli to kolega FeX mówił, że mają lepszy mikrofon mi kiedyś

 

 

Mam rację?

Link to post
Share on other sites

Nie chce tworzyć nowego tematu bo mam podobny problem tyle że same słuchawki do 150. Wiem ze kupie superluxy ale nie wiem które. Mam już słuchawki do muzyki i głownie słucham po za mieszkaniem. Potrzebuje wygodnych do gier do długich posiedzeń. Które superluxy bedą najlepsze do 150zl? Mikrofon kupuje osobno.

Link to post
Share on other sites

Dźwiękowo będzie praktycznie tak samo, ale komfort będzie mniejszy. One mają dość twarde pady skóropodobne, które mnie osobiście odrzucają, ale znam kilka osób którym one w ogóle nie przeszkadzają.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Już prawie 3 tygodnie korzystam z HMC631. Dzięki za pomoc w ich wyborze. Zastanawiam się nad jakąś kartą dźwiękową. Tak do 70 złoty max. Jeśli do 100 zł jest sprzęt rzeczywiście lepszy to mogę dorzucić. Myślałem nad czymś takim http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dg-karta-pci-system-5-1-xonar-dg-330485/. Żeby mikrofon lepiej działał (nie wiem jak to określić).

Edytowane przez 21szymi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...