Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, posiadam obecnie Z1 Compact, jednak szukam teraz coś z większym ekranem. Do około 1000zł mogę już znaleźć te oba telefony co w temacie. Zastanawiam się, który z nich byłby lepszym wyborem.. Nie gram w gry, zależy mi tylko na płynności i przyzwoitym aparacie. Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Jesteś bardzo zaawansowanym użytkownikiem? Jeśli nie to Snapdragon 801 starczy bo to nadal bardzo mocny układ. Sama ilość rdzeni to nie wszystko. 810 grzeje się nie tylko przy graniu a jak sie nagrzeje to wydajność spada i uest na gorszym poziomie niż 801

Link to post
Share on other sites

O 10 pojawiła się recenzja w tym dziale telefonu LG G Flex 2, zobacz sobie. Zaznaczono tam, że telefon potrafi się wyłączyć przy nawigowaniu (ze wzgl. na temperature) - co według mnie już wyklucza ten telefon. Śmigasz sobie po Warszawie, szukasz jakiegoś miejsca, a nagle Ci telefon pada. No masakra. :P

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że Z2 ma taki sam procek jak moja Z1 Compact, i jak mam ją sprzedać za 500-600 i dopłacić 400 zł za to samo, to nie bardzo.. Szukam czegoś nowego, troszkę bardziej wydajnego, bo tak to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto za sam większy ekran, tak to ujmę :D. W tej cenie co oba fony z tematu również da się znaleźć HTC M8, jest on ciekawy? :P

Edytowane przez szymeg
Link to post
Share on other sites

Ja np mam G3 ze snapem 801 taki jak w Z2. I jakoś nic mnie nie interesuje ze Snapdragonem 810. To przegrzewanie i spadek wydajności to krok w tył. Z2 jest ,,troszkę bardziej wydajna" od Z1c bo ma jednak nowszy trochę procesor i więcej ramu. Działa bardzo dobrze. Jeśli chcesz to kup tego flexa ale ostrzegaliśmy Cie. Przegrzewać się będzie na bank i będą z tym cyrki no ale my tylko możemy Ci doradzać a i tak jak połowa osób co tutaj piszesz zrobisz po swojemu

Chcesz coś bardzo mocnego? Kup S6 albo G4.

M8 np jest ok ale aparat tragedia te ultrapixele. Jedynie w nocy troche lepsze zdjęcia są

Link to post
Share on other sites

Z3 jest cieńszy o niecały milimetr,odrobinę mniej waży,ma wyższe taktowanie snapdragon 801,ale i tak różnicy nie dostrzeżesz,delikatnie ulepszone uszczelnienie i znacznie jaśniejszy ekran,ale Z2 ma dobrą jasność ekranu i czytelność w słońcu,więc to żadne różnice,żeby dopłacać do Z3.

Link to post
Share on other sites

 

 

Zaznaczono tam, że telefon potrafi się wyłączyć przy nawigowaniu (ze wzgl. na temperature) - co według mnie już wyklucza ten telefon. Śmigasz sobie po Warszawie, szukasz jakiegoś miejsca, a nagle Ci telefon pada.

Chyba odwołujesz się do moich słów :)

Aż tak źle to nie jest. Sytuacja miała miejsce przy dłuższej trasie, 30+ stopni na zewnątrz, a telefon podłączony pod ładowarkę w samochodzie. Nie demonizujmy :) 

Link to post
Share on other sites

Chyba odwołujesz się do moich słów :)

Aż tak źle to nie jest. Sytuacja miała miejsce przy dłuższej trasie, 30+ stopni na zewnątrz, a telefon podłączony pod ładowarkę w samochodzie. Nie demonizujmy :)

Osobiście zawsze mam telefon podpięty do ładowarki w samochodzie jak mnie nawiguje, a w lato najwięcej śmigam (najdłuzsze trasy), i telefon przez 90% czasu jest wystawiony na promienie sloneczne. Wiec troche porazka. G3 takich problemow nie ma.

Link to post
Share on other sites

Za redmi note 3 Pro przemawia lepsza bateria,czytnik linii papilarny.Za Huawei P8 lepsze aparaty i slot na karty,chociaż 32gb bez slotu na karty w redmi note 3 pro też powinno starczyć.

Obydwa mają bardzo dobre ekrany i są świetnie wykonane (aluminium).

Nowy Huawei P8 kosztuje jakieś 1200-1250 zł.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Podbijając temat, dalej mnie męczy myśl Z2 vs P8. Huawei jest droższy o te 200zł, ale czy warto dopłacać? Mam tą Z1C i wymieniłbym ją na jakieś rozsądne 5,2 cala :). 5,5" jest już jak na moje dłonie za duże :P. Priorytet: płynność działania i dobry aparacik.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...