Skocz do zawartości

Q6600 G0 + nForce 680i SLI A2


Recommended Posts

Witam,

czytalem naprawde wiele tematow na temat krecenia tego procesora na tej plycie jednak wciaz cos mi nie wychodzi. Otoz mam zamiar juz niedlugo zmienic komputer ale przed tym chcialbym zobaczyc na co stac ten procek.

Probowalem juz naprawde wiele sposobow aby go podkrecic lecz niestety albo sie w ogole komputer nie wlacza albo nie wczyta sie do windy(7 x64).

Specs:

Q6600 G0

nvidia striker extreme nforce 680i SLI A2

2x2GB A-Data Vitesta Extreme 800Mhz 4-4-4-12 napiecie 1.9 - 2.1

Zasilacz Corsair 520 HX

Chlodzenie Scythe Ninja

 

Kazda proba ustawienie FSB na 1333 + VCore tem 1.3 -1.4 = fiasko. Ramy najpierw zostawialem na linked co niby ma podnosic rowniez ich FSB + napiecie, probowalem rowniez na unlinked stosunek 1:1 niestety nic z tego.

 

Jezeli jest ktos w stanie pomuc mi z tym, prosilbym o posta lub na GG, numer podam na PW.

 

Bardzo dziekuje za cierpliwosc i wyrozumialosc, pozdrawiam evoq.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem znawca podkrecania ale w roznych plytach roznie sie kreci, w mojej wartosc ta jest w 1xxx w twojej akurat xxx.

Przy okazji tak wyglada bios w plycie ktora posiadam:

KLIK

To tylko zdjecia pokazujace jak wyglada bios(na jakims innym kompie)

 

P.S. maks co wykrecilem (z minute temu) to 2,8 przy FSB 1250 i 1,33125 napiecu na Vcore. Powyzej tego nie daje rady, mimo ze wrzucam nawet napiecie 1,38 i FSB 1270 (tylko pare Mhz). Reszty napiec nie ruszalem - nie znam sie na tym az na tyle ;p

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...