Skocz do zawartości

Budżeotowy smart tv


Recommended Posts

Witam, piszę w sprawie pomocy w wyborze telewizora. Ekran ma być nie większy niż 32cale i nie mniejszy niż 28. Ma posiadać smart tv (z otwartą przeglądarką internetową). Rozdzielczość fhd. Kwota do 1000 zł. I tu właśnie problem. Czy istnije w ogóle taki tv? Sam szukałem i nic nie ma. Próbowałem wyjaśnić ojcu że po prostu chyba nie da się za tą kwotę kupić żadnego ale on się uparł żeby coś znaleźć. Za wszelką pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tej cenie nie każdy ma FHD, nie mówiąc o smart. Chyba że odpowiada mu tv z przeglądarką, tv hybrydową itp ale na słabej matrycy to wyrobi się w 1000-1100zł.

Najwyżej zaproponuj mu jeszcze zwykły TV + tego typu "skrzyneczkę" smart http://allegro.pl/android-smart-tv-box-cs918-rockchip-4x1-6ghz-8gb-i4907984229.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ile możesz ewentualnie dołożyć? 

w zasadzie sytuacja wygląda tak że nic :( 

 

 

W tej cenie nie każdy ma FHD, nie mówiąc o smart.

Sprawa jest taka, że tatulek ma u siebie smart którym jest zachwycony i koniecznie chce właśnie taki tv kupić siostrze. Niestety fundusze mocno ograniczone. W styczniu kupuje nowy komp i stary idzie siostrze, próbowałem przemówić do rozsądku by kupić jej zwykły tv i podłączyć kompa ale z mizernym skutkiem...

 

 

tego typu "skrzyneczkę" smart

w sumie ciekawa sprawa. Ktoś miał styczność jak to się sprawuje?   

 

Dzięki wszystkim za pomoc, jak nic nie ma to nie ;) doszedłem już do takiego wniosku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://i.televisies.nl/uploads/samsung-UE32J5200-2.gif

Do 1000 zł raczej FHD, Smart TV nie kupisz, ale już za 1200 zł tak, np. Samsung UE32J5200 z Wi-Fi, Smart TV, 32", PQI: 200, b. dobry kontrast.

Edytowane przez ad08r
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...