Skocz do zawartości

Zasliacz Corsair


Recommended Posts

360 to troche duzo za m620

 

za 380 jest juz np fatal1ty 750 wiele mocniejszy liniowo i z wiele wieksza liczba mozliwych wtykow

 

wszystko zalezy od uzyskanej ciszy lub jej braku tx550 nie bedzie grzeszyl w tym zestawieniu szczegolną ciszą

 

za 260 fatal1ty550 tez wystarczy

czy za 300 cm silentpro m600

Link to post
Share on other sites

no to powiedz mi panie jak podlaczyc np i7 950 do mocnego oc plus dwie jakies karty pod Twojego "wspanialego" seasonica

 

wymieknie - wywrozyles to dzisiaj?

 

seasonic 620 jest duzo slabszy a nie delikatnie - liniowo slabszy a nie napisami 620 czy 750

za wiele to nie zdzialasz na linii 24A

Link to post
Share on other sites

Seasonic ma jedną linię. OCZ ma parę. W dodatku wyrób OCZ z pewnością nie da tyle ile piszą. Miałem już dwa takie "zasilacze" i dobrze wiem, że nie warto pakować się w badziewie. Wybacz, ale nie chcę, aby autor wybrał źle. Lepiej dolożyć kasę do Sesonic'a/Corsair czy BQ.

Link to post
Share on other sites

niestety ale ten seasonic ma dwie linie

 

a fatal1 to nie stealth zeby porownywac go do gowien

stealth jest tak go*****y ze nawet sam producent boi sie napisac na tablicze jak moz na go obciazyc - dla mnie np te serie ocza wogole nie istnieja

 

fatal1ty 750 - to wielokrotny zloty medalista testow powaznych portali

Link to post
Share on other sites

Akurat do StealthXStream2 nie ma się co przyczepić pod względem czy to mocy (testy obciążeniowe pokazują ~100W zapasu), sprawności czy trzymania napięć. Poza tym, spokój ;) Ja osobiście z tych dwóch wziąłbym Seasonica, bo lopez - przesadzasz z tym poborem mocy, poza tym - brzydko świeci i jest głośnawy. A najlepszy i tak jest M600 8-)

Link to post
Share on other sites

do czego sluzy linia v1 a do czego linia v2

* +12V1 (solid yellow wires): Main motherboard cable.

* +12V2 (yellow/red wires): Half of the ATX12V/EPS12V connector.

* +12V3 (yellow/green wires): Half of the ATX12V/EPS12V connector, half of the modular connectors (two for video cards and two for SATA/peripheral).

* +12V4 (yellow/black wires): EPS12V connector, half of the modular connectors (two for video cards and two for SATA/peripheral).

Link to post
Share on other sites

nie obchodzi mnie co maja naprawde- uzytkownika musi obchodzic co podaje tabliczka - tego ucze i i na tym powini sie opierac uzytkownicy sprzetu - na tym co podaje producent a nie na jakims swoim dochodzeniu

 

bo raz dojda a drugi raz sie zgubia na tym dochodzeniu - tabliczka podaje jasno i wyraznie czego nalezy oczekiwac od sprzetu

Link to post
Share on other sites

mam dokladnie ten ktory podales

 

cztery linie zawsze sa dwie dla plyty dwie dla reszty - roznie bywa w przypadku trzech linii

za to nie mam zadnych watpliwosci w przypadku dwuch linii gdzie jest oczywistym do czego sluza

 

i pierwsza linia o mocy 24A sie absolutnie n ie nadaje do krecenia mocnego proca i zasilenia dwuch graf

Link to post
Share on other sites

Ja by tak nie powiedział. To co w takim razie Tracer 500W zasili i5 i się nie spali co? :ciekawy: Wolę zapłacic drożej za coś co da mi pewne 500W, a nie za coś co ma tabliczkę, że daje 500W a tak naprawdę daje jakieś 400. Zresztą porównując zasilacze Seasonic, Corsair i BQ do OCZ to miej świadomość tego, że mimo "mocniejszych" i bardziej podzielonych linii zasilacz OCZ da ci mniej prądu niż porządny wyrób z tajwanu(nie mówię akurat o Corsairze, ale Seasonic ma swoje fabryki w tajwanie).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...