Skocz do zawartości

Wybór tel. gdzieś do 800 zł


Recommended Posts

Witam,poszukuję telefonu w granicach 800 zł trochę ponad,żeby był dobry w grach i 5 calowy wyświetlacz gdzieś do tego android,żeby miał możliwość wymiany baterii,do tego na karty micro sim,micro sd . Dodam że możecie wysyłać oferty z allegro,bo wolałbym wziąć na raty. A i 4 rdzeniowy procesor,żeby miał flesh i fajne zdj. robił oraz dobrze odtwarzał muzykę . I gw - 2 lata. Z góry dzięki za pomoc w wyborze tel. I dodam też że nie chcę od Sony telefonów . 


Pomoże ktoś w wyborze telefonu,który będzie najlepszy ? 

Edytowane przez B0sek
Link to post
Share on other sites

800 zł to niestety "martwa granica", z nówek ciężko coś polecić dużo lepszego od telefonów za 500-600 zł, za to używki flagowców poprzednich generacji są właśnie w tych cenach. Do nówek nowszych generacji niestety trzeba dopłacić kilkaset złotych.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to P8 lite, jednak wymiennej baterii brak, G4c i Zenfone 5 - też brak wymiennej baterii.

Link to post
Share on other sites

Do gier P8 Lite będzie słaby.Jedyny rozsądny wybór to Xiaomi Redmi Note 2,lub Note 2 prime.Możesz też dopłacić do Redmi Note 3/3 prime.Ogólnie wszystkie w/w smartfony dadzą sobie radę lepiej niż niejeden 2x droższy sprzęt.Szukaj czegoś z Xiaomi ^^


G4c i Zenfone 5 również jedna półka wydajności w dół.

Link to post
Share on other sites

No tak.. Przepraszam,nie dojrzałem,do 5 cali to tak średnio.. Sam zastanawiam sie nad Meizu M2,jednak grafiką to on nie powala.. 
P8 Lite grafika słaba,G4C ma standard który można naleźć w sprzęcie za 400zł,a Zenfone 5 ma chyba najlepszą,ale ma też 1GB RAM,jest wielki jak na 5 cali.. Ja poszedłbym w Używane w nienagannym stanie LG G2 lub Xperię Z1.Z2 mimo że ma mniejszy ekran,to jest większa.LG G2 to świetny telefon,nada sie do wszystkiego ;)

Link to post
Share on other sites

Zenfona z 1GB ram bym raczej nie ryzykował. Wersje z 2GB chodzą za mniej więcej tyle samo. Ale tak czy inaczej nie spodobały się autorowi bo robi dosyć średnie zdjęcia.

Też jestem zdania, że byłe flagowce to najlepsza opcja. Może i nie będzie pełnej gwarancji, ale to nie jest duża wada. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie jestem przekonany to jakiś dziwnych wynalazkowych nazw i śmieci sorry wolę coś z lepszej firmy .

 

Zastanawiałem się nad czymś takim http://allegro.pl/nowy-lg-g3-32gb-3gb-ram-13-mpx-fvat-oryginal-i5853757860.htmlale on już droższy .

 

Jak na razie to też sam nie wiem jaki tel wziąć bo w sumie to żaden mi się za bardzo nie podoba bo co znajdę to droższy a niby dobry a za to następny słabszy procesor np i już w grach trochę lipa . Może wstrzymam się na razie czy co niech ceny spadną trochę i wtedy może coś poszukać . 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...