Skocz do zawartości

Nie mogę otworzyć żadnego folderu na partycji D


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Mianowicie problem jest taki, że nie mogę otworzyć żadnego folderu na partycji D ( systemowa C ), ani przewinąć jej zawartości ponieważ wtedy pojawia się komunikat "brak odpowiedzi". Zdarza się też, że znikają mi wszystkie ikony od zainstalowanych programów z paska zadań w tym momencie oraz zegar z datownikiem.

Nie mam w ogóle pojęcia jakie informacje pomocne mógłbym zamieścić więc proszę o sugestie co robić.

 

System Windows 10, 64 bit.

Link to post
Share on other sites

Skanowałem kilkoma programami już zanim założyłem ten temat - czysto. Nie wiem co oznacza te zółte pole dotyczące informacji o dysku:

 

http://wstaw.org/m/2015/12/25/Bez_nazwy_jpg_300x300_q85.jpg

 

Skanowałem dysk w poszukiwaniu błędów w/w programem i też nic - wszystkie zielone.

Edytowane przez raventes
Link to post
Share on other sites

Napisano 25 grudzień 2015 - 20:55

Masz problem z dyskiem . 

Kopiuj co ważniejsze dopóki nie padnie na amen .  :D

 
No to jak było napisane dla spokoju skopiuj to co jest potrzebne ;)
Ja bym robił metodą prób i błędów po zrobieniu sobie kopi zapasowej ;) otóż chodzi mi o to, żeby odinstalować ten dysk twardy i podłączyćgo pod inny port i go ponownie zainstalować, może zadziała,  a jak nie zadziała podpiąć go pod innego kompa jeżeli będzie ok to format dysk systemowy bo coś jest z windą, pewnie jakiś wirus, albo uj wie jakie ujstrojstwo :D  :D
 
Ewentualnie możesz zresetować bios ale raczej nic to nie da, być może jakiegoś wirusa masz, albo po prostu dysk pada :D
Edytowane przez artur04c
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...