Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ok lukson.

 

wchodzisz i ustawiasz:

 

Zawody własne

Rodzaj zawodów-jazda na czas

Poziom samochodów-czwarty

Runda 1

Kierowcy SI-bardzo trudny

 

Opcje zaawansowane

-pozycja losowo

-uszkodzenia pełne

-retrospekcje 0

 

Wybór trasy:

Barcelona

Trasa przy pomniku

Dzień

3 okrążenia

 

Samochód: McLAREN MP4-12C GT3

 

Może być ? :)  Uczciwie na takich ustawieniach wklejamy tu swoje miejsce (czas)  klawiatura vs kierownica DFGT

Zaproponuj jeszcze kiedy wrzucamy foty :)

 

Sprawdz czy mclaren jest dostępny u ciebie.Ja jestem na początku więc mam same trupy prócz Mc.

Jak co to podeślę ci save w którym są zapisane bryki :  hardware_settings_config czy info ?

 

Jak ktoś jeszcze chętny do rywalizacji to zapraszam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeglądam temat i chyba nikt nie maił problemu z poprawnością działania gry, a przydarza mi się to często, właściwie za każdym razem.
Nie wiem gdzie leży wina, wersja testowa działała w porządku natomiast teraz już wersja ze Steam się sypie.

Zaczynam rozgrywkę wszystko idzie jak pomaśle, kontrola nad fura odpowiednia, jednak po 2-3 wyścigach zaczynają się schody, gra jakby doczytywała, lagowała.
Myślałem że to wina sterowników gdyż sprawdzałem najnowsze nVidi przy zakupie gry, przywróciłem wcześniejsze, ale problem dajej występuje, później że może coś z zasilaniem, ale nic nie pomaga.
Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Mało tego jak się zaczynają te problemy to nie idzie ukończyć wyścigu, więc przeważnie kończę ALT+Tab, przy uruchomieniu gry mam tryb okienkowy i zmienioną rozdzielczość, denerwuje jak diabli.
Można w Steam przeinstalować grę, gdzie są postępy zapisywane?

Link to post
Share on other sites

:/  no cóż.

 

i tak wlepię przy okazji.Ustawienia jakie podałem wcześniej.

 

http://obrazki.elektroda.pl/1871911900_1370124289_thumb.jpg

 

drugi screen zrobiłem z filmiku którego nagrałem i przy okazji pobiłem własny rekord

 

http://obrazki.elektroda.pl/1966201000_1370124750_thumb.jpg

 

Lukson to jakie masz dostępne auta w najwyższy poziom samochodów ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakie mam samochody bo jak już wcześniej napisałem wyłączyłem tą grę i nie grałem. Zaraz sprawdzę i dam znać ale z tego co pamiętam to Mustang i Alfa.

Link to post
Share on other sites

Na klawie jest strasznie duża czułość a na kierze własnie grałem i jakaś maskara jak dla mnie  :rotfl:

Zna ktoś najlepsze ustawienia dla kiery w tej grze? Posiadam Logitech DFGT.

 

wydaje mi sie że gra zrobiona bardziej pod sterowanie padem

Link to post
Share on other sites

Dzięks :) Jazda była z kamery przy ziemi.

 

Jak kiedyś giercowałem na padzie tak teraz bym zapewne miał gorszy czas od ciebie okar albo od sony156 :D

A Widok z kokpitu uuu tu bym poszalał.

 

Lukson wlep ze swoim autem.



Dynda kierownicę musisz ustawić pod siebie metoda prób i błędów.Jak co podaje ci własne ust. możesz sprawdzić jak ci się jezdzi.

 

Sterownik DFGT

Degres of rotation ustaw na 377* reszta na 0

 

gra

http://obrazki.elektroda.pl/7238130100_1370151799_thumb.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co w ogóle daje ta liniowość kierownicy?

a te okienka przy ustawieniach kiery jakieś zaznaczać/odznaczać?

 

jak z tymi wibracjami, oporami, sztywnościami masz?

 

Ja sobie poustawiałem martwą strefę na 5% wszędzie choć może i obczaj jak jest na 0. Nie czaję czemu domyślnie jest 20% bo dla kiery to przecież jakaś masakra

 

Powiem Ci że te Twoje ustawienia mi pomogły a dużo dało zwiększenie zakresu obrotu kierownicy. Grid 2 byłby fajny gdyby nie ten głupi drift... np. takim Caterham SP300R jeździ się bardzie przyjemnie          ...bo tak nie lata bokiem na każdym zakręcie.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Też się potem sprawdzę w Barcelonie
@DyndaS
Caterhama rzeczywiście bardzo dobrze się prowadzi z uwagi na jego stabilność na torze. Ale są takie tory gdzie "latanie" bokiem pomaga.
@Iwses
Jazda Mclaren'em na klawiaturze dla mnie była mordęgą. Nie cierpię tego samochodu w tej grze :P

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

@Dzony

Co Ty gadasz, nie bylo wiecej opcji i nie szlo wybrac tego MC'a. x_O

Moze mialem za maly lvl czy cos. :P

btw. ja jezdze póki co na padzie od PSX'a, bo nie mam innego.

Zastanawiam sie czy kupic jakiegos logitecha czy xboxowego?

Moze zmienimy troche ustawienia i bedziemy podawac swoje czasy?

Link to post
Share on other sites

Gram.pl to syf, gościu wrzucił pliki prosto z GRID1 ze zmodowanymi kamerami a ci już newsa klepią. Jak chcesz to sprawdzić to wrzuć plik cameras.xml z tego zipa do GRID 2\cars\models\nazwa samochodu.

 

Z "doświadczenia" wiem że to nie działa (poprawnie) na wszystkich samochodach, także zrób kopię podmienianych plików bo będziesz chciał wrócić.

 

Jak na razie przystosowane są do Sylwi S15 i Mustanga Mach1: http://www.racedepartment.com/forum/resources/cockpit-cameras.331/

 

Jak chcesz samemu się bawić to masz programik: http://www.racedepartment.com/forum/resources/ego-cam-editor.329/

 

Ogólnie można sobie powrzucać ale poczekałbym na całą paczkę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...