Skocz do zawartości

Honor 7/ P8 / S6 / Sony Z / G3/4


Recommended Posts

Witam


Szukam telefonu
mój budżet: bez ograniczeń (ale nie będę przepłacał:)

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :obojętnie - ważne by z dokumentami i gwarancją

nówka czy używka :bez różnicy

preferowany rozmiar wyświetlacza : od 5 cali do 5.7 cali
preferowany system mobilny : Android
do czego będę używać urządzenia : Multimedia czyli internet, zdjęcia, filmiki, gry
moje najważniejsze wymagania : szybka praca,dobra bateria i aparat:)
jestem posiadaczem starego SGS 3 (wersja robocza) , szybciej używałem 1+1 i G3s

Jak narazie to zastanawiam się nad telefonami wymienionymi w temacie:

Honor 7

P8

S6

Sony Z2/3/4/5 - tutaj aż dziw mnie bierze że tyle tego wypuscili - który wedłu was najlepszy wzgledem ceny?

oraz LG G3/4

 

Który i dlaczego byście polecili??

Link to post
Share on other sites

Czyli Honor 7, S6 ewentualnie gdybym się uparł na Sony to Z2:)

A co powiecie na LG g3/g4? ludzie sobie chwalą zwłaszcza G4?

 

Dodam że wygląd też ma znaczenie i będzie miało tez to delikatny wpływ na wybór:)

 

Tak teraz mi jeszcze wpadło na myśl, a może note 4? albo poczekać i note 5?

Lg G flex tez ciekawy:)

Edytowane przez visca91
Link to post
Share on other sites

 

 

mój budżet: bez ograniczeń (ale nie będę przepłacał gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :obojętnie - ważne by z dokumentami i gwarancją

 

 

A o Samsung S6 zapomni.  :) Ta firma dopiero testuje BETA Androida 6.0 dla S6ki. Ta firma to porażka jeśli chodzi o aktualizację. :) 

 

Polecał bym Ci Lg G4 z Media Markt za 2000 zł. Osobiście polecam Media Markt.

Kupiłem jako prezent i w ten sam dzień zaktualizowałem do Androida 6.0 :)

 

G4ka w kolorze Titanowym  http://www.ceneo.pl/37848365?tag=familyTiles

G4ka w kolorze Białym  http://www.ceneo.pl/37848342?tag=familyTiles(taki kolor kupiłem)

Link to post
Share on other sites

Czyli między G4,Honor 7 i S6 polecacie G4 tak?

az tak bardzo to nie interesuje mnie czy kiedy S6 np bedzie mialo aktualizacje ale bardziej o to żeby nie było błedów, telefon sie nie przegrzewał, mial dobry aparat i bateria nie padała na właczonym wyswietlaczu po 4h:)

Link to post
Share on other sites
Gwarancja z brandów nie działa, na innych kupujących. Gdy zamierzamy korzystać z gwarancji należy kupować z dystrybucji sklepowej, lub samemu wziąć w salonie gsm.

Co Ty opowiadasz. Niejednokrotnie miałem telefon z brandem. W serwisie producenta nikt nie pyta na kogo jest kupiony tylko spisują imei i dane osoby która oddaje do serwisu.

Niedawno oddawałem G3 do serwisu. Na fakturze z RTV euro AGD nie było mojego nazwiska choć nie ma żadnego brandu:) czyli z tego co piszesz wynika że już gwarancji być nie powinno a telefon wysłałem kilka tygodni temu we wtorek, a w piątek już go miałem w domu naprawiony więc nie musi być naszego nazwiska na fakturze. Starczy że sama faktura jest ok

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moge się wypowiedzieć jako użytkownik s6 z 3gb ramu dostępne jest 300-500 a mimo tego ten telefon zapierd.... jak mało kto zdjęcia robi z kosmosu :)głownie na tym mi zależało wcześniej miałem s3 no i zdarzało mu się lagowanie,w s6 raczej mało realne no ale po aktualizacji do 5,1 zdążają się hmm może nie lagi ale przycięcia,mimo wszystko jako uczulony facet na jakiekolwiek zacięcia i tak 2 raz wybrałbym s6 ekran super ,no może na aktualizacje trza czekać to na minus,real racing 3 czy nfs najnowszy chodzi bez zająknięcia, Gorila G4 gen niby wytrzymały na zarysowania a po 3 tyg cackania się złapał jedną rysę z tyłu hmm co do g3 fajny telefon mamy w sprzedaży ale do s6 moim zdaniem z wydajnością ma daleko co do zdj robi g3 super fotki note  jak dla mnie za duży jest,no i jak już kupi się taki g3 czy note to co dalej?już na starcie ma duży ekran i jak przyjdzie czas na zmianę fajnie było by na coś większego z s6 na np 5.5 cala jest sens a z 5.5 na 6?to już lekka przeginka,aha i co do baterii to na minus przyzwyczaiłem się bo s3 też szybko pochłaniała do 2 dni przy dzwonieniu trochę neta ,intensywnie to już trza się liczyć na spadki szybsze 

Edytowane przez henry230
Link to post
Share on other sites

G3 odpadło ze wzgledu na przegrzewanie się :)

 

S6 , honor 7, G4 i Z2 wchodzi tylko w grę :) Mialem juz Oneplus One z 5,5 cala ekranem i wrocilem do S3 na chwile bo 1+1 sprzedalem;p

 

Dlatego teraz szukam czegos nowego :)


Pomoże ktoś?? Zastanawiam się nad S6, Note4, Honor 7 i Z2 i G4 chyba ze cos innego proponujecie?

Edytowane przez visca91
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...