Skocz do zawartości

Poszukiwania laptopa, pomóż laikowi :)


Recommended Posts

Witam serdecznie. Z racji, że jestem w ogóle nie obeznany z komputerami potrzebuje pomocy. Do tej pory używałem swojego starego piecyka i nie narzekałem jednak od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś laptopem i zwyczajnie przygniata mnie ilość specyfikacji. 

 

1) Jeśli chodzi o cenę to myślę o około 1300 zł ( oczywiście używany)

2) Myślę o czymś w przedziale 13-15 cali, fajnie jakby było 1080p

3) Do gry używam konsoli, jednak są gry (głównie strategiczne), w które pogram tylko na PC więc tutaj gry priorytetem nie są ale też zwracam uwagę na wydajność. Wolałbym żeby coś takiego jak Skyrim czy Wiedźmin 2 chodziło na normalnych

4) Laptop miałby być takim biurkowcem od święta zabranym na uczelnię

5) Zależy mi, żeby to było Vaio. Mam trochę sprzętu Sony i na prawdę jestem przekonany o klasie tego producenta. Sądzę, że taki laptop przeżyje dłużej od innego, natrafiłem też na takie opinie na forach.

6) Jeśli chodzi o oprogramowanie to moja uczelnia udostępnia za darmo licencjonowane Windowsy z 10 włącznie więc tutaj nie mam wymagań

7) Narazie zastanawia się między

 http://olx.pl/oferta/laptop-sony-vaio-fit-14e-500-gb-ram-4-gb-i3-win-8-CID99-IDcEhKH.html

a tym

http://olx.pl/oferta/sony-vaio-laptop-nakladka-na-klawiature-oraz-mysz-bezprzwodowa-CID99-IDd2jWp.html

Do tego max wiek laptopa to 2,5 roku

Proszę o pomoc i dobre rady :)

Edytowane przez rappyrus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...