Skocz do zawartości

Recommended Posts

Opowiem ci coś.Mam GTX 760 u nich kupowane. Przy win 10 zaczęły się dziać różne ,dziwne rzeczy (jeszcze zanim producent płyty Gigabyte wypuścił nowe sterowniki).Byłem przekonany,że to siadła grafika. Ponieważ był mi niezbędny w danym czasie komputer do pracy,zamówiłem szybko drugą kartę,taką samą tylko 2Gb.Po jej włożeniu pojawiły się identyczne problemy. Sprawdziłem na stronie Gigabyte sterowniki do płyty pod dziesiątkę i okazało się,że już są. Wgrałem je i wszystkie problemy zniknęły. Zadzwoniłem do nich i powiedziałem co się stało i czy mogę oddać kartę bo to jednak niemały koszt.Przyjęli bez problemu. I teraz,czy jest to karta nowa,czy używana?Wiadomo,że używana ale nie nosząca żadnych śladów użytkowania i sprawna....Poczytaj trochę na temat przepisów dotyczących zwrotów.

Link to post
Share on other sites

@jarrino

 

Dokładnie dodać do przepisów o odstąpieniu od umowy punkt o tzw. 'reshelving' fee i sprzedawać towar ze zwrotów ze zniżką i ładnie opisane jako towar ze zwrotu i po kłopocie.

.... i ciekawe ktory sklepnto uciagnie, kto pokryje straty. Z tego co sie orientuje to taki zapis jest.

Link to post
Share on other sites

Zapewne nie, jednak zamówienie możesz chyba z poziomu konta anulować ;p Ew.na e-mail im pisz.

Ale ja jeszcze nic nie zamówiłem, wiem, że kurierzy pracują jedynie dzisiaj do 14:00, potem wolne, jeśli zamówię w poniedziałek, z towarem co jest dostępny od ręki na środę przyjdzie jeszcze przed nowym rokiem ?

Link to post
Share on other sites

Wiem, spoko ja jak coś kupuje w necie, to zawsze wybieram za pobraniem, spróbuje w poniedziałek przed 16:00 jak się zamówi, to na środę powinno być, chodzi o towary co są objętą wysyłką natychmiastową, tylko jak zamówię usługę montażu komputera to chyba to nie realne, żeby do środy złożyli ?

Link to post
Share on other sites

Lepiej złożyć samemu.Sporo tu już było o ich składaniu,niedokręcaniu,łamaniu w transporcie. Ja składałem nie znając się zupełnie ale odkryłem,że wszystko jest wszędzie opisane.Trzeba tylko zachować spokój,cierpliwość.....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...