Skocz do zawartości

Recommended Posts

to ja wracam do pisania newsow....

 

@multijumper !!!PEACE!!!

zartowalem oczywiscie z tym panoszeniem, nie mozna podchodzic do calej sprawy zbyt powaznie..

 

Co do grynkowskiego to poiwinien dostac zakaz kandydowania w przyszlych edycjach.

 

@sevae

Ja mam pod opieka 20 kompow ze stalymi IP i moglem oddac z nich wszystkich glosy na wybranego kandydata - ale chyba nie tedy droga

Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł z tą reklamą. Przedstawić GRUPE, czym w ogóle jesteśmy. Opracować wspólnie jakąś fajną prezentację na forum, z ładnymi zdjęciami i dobrymi argumentami. Ponawiać ją w temacie codziennie, żeby było tego trochę (dla TheSpeed pomogło, bo przypominał o sobie) Można też powysyłać PW do użytkowników forum, z zachętą do głosowania i delikatną sugestią, żeby głosować na naszego kandydata. W tej edycji to debatowaliśmy bez końca, a nie wpadliśmy na to, żeby wesprzeć się tymi 20000 innych użytkowników benchmarka. Chyba tutaj tkwi ten sukces :rudolph: Żeby zebrać tych tylko "czytelników", którzy nie są na bieżąco.

Link to post
Share on other sites

wyczuwam w Twoim głosie ironię

Żarty sobie robisz :rudolph: to świetny pomysł, zasypiemy benchmark.pl reklamą.

Zobacz mój podpis..jesteśmy uczciwi i gramy fair czemu sie tego wstydzić ?!

 

@Warrk

 

Spoko fakt troche mnie nosi z powodu klęski torture no i jeszcze na dokładke grynkowski ...normalnie full..

 

Link to post
Share on other sites

@Torture

Nie lam sie GRUPE wydaje sie rosnac w sile, przy odpowieniej reklamie to kto wie jaki bylby wynik nastepnej edycji z toba jako kandydatem uGRUPowania.

 

update: dobrze gadasz

 

@zeratul

pomysl z MR wcale nie wydaje sie byc glupi, wazne zeby odpowienio wywazyc srodki PR aby nikigo nie zniechecic tylko przeciagnac na strone GRUPE

 

@mulijumper - demotywatory moga pomoc ?????

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

@multijumper

to Twoje "brawo" w poście jakoś dziwnie mi zabrzmiało

detale co do reklamy umieszczę na innym forum...

w ogóle proponuję przenieść tą dyskusję, bo za dużo osób może temat chwycić i "użyć do własnych celów"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@sevae

Ja mam pod opieka 20 kompow ze stalymi IP i moglem oddac z nich wszystkich glosy na wybranego kandydata - ale chyba nie tedy droga

Ale, że co? Ja nic nie chcę kombinować... ostatnio też dałem poradnik jak nabić 1000 głosów, a zobacz jak uczciwie wyszło... niestety trochę ponad 30... Jedyne co złego planuję to "Spampost - Edycja III, dedykowana specjalnej edycji I dla GRUPE, niecnie i nikczemnie usuniętej przeze mnie" ;) ale nad tytułem pracuję bo za długi :rudolph:
Link to post
Share on other sites

@Warrk

o ile ja się orientuje to masz niepełne członkostwo, detale są w nowym temacie na forum G.R.U.P.E.

niech Pan Administrator wprowadzi Cię w detale bo to nie za bardzo moja działka

pozdrawiam

@Warrk jedzie na superstatucie i chyba tylko ja miałem obiekcje co do zwerbowania bo reszta była na tak, było to związane z rozmowami na PW.

Jestem w mniejszości więc jak kolega sevae powie że tak to automatycznie Warrk wchodzi na nasze forum.

 

Link to post
Share on other sites

@sevae

To tylko taki przaklad byl, nic osobistego bron boze. To chyba dobze ze pomimo "pewnych" mozliwosci gramy fair ? Chociaz i tak jestem zaskoczony iloscia glosow na dwoch pierwszych kandydatow.

 

@mulijumper

dzieki za pamiec, to ja sobie poczekam, GG dodalem do profilu jakby cos.

Link to post
Share on other sites

Jesli ktokolwiek pomyslal ze ja z tymi fikcyjnymi kontami mowilem powaznie to byl w bledzie!!!

 

Reklamy(linki do rekomendacji) kandydata mozny by tez wklejac do newsow, w ten sposob mozna dotzec to mniej zaangazowanych uzytkownikow.

 

@multijumper

Tak prywatnie to moge zypatac o twoje obiekcje co do mojej osoby ?

Link to post
Share on other sites

@Warrk

 

Z tego co pamiętam to troche gadaliśmy na PW (chyba)...

Jest też taka możliwość że twoje posty mi nie przypadły mi do gustu ale nic sie nie martw jak sevae mówi "tak" to będzie tak.

A na marginesie to mam dobrą pamięć ale krótką :rudolph:

 

@MikiS93

 

Z tymi kontami to żart i nikt tego nie mówi poważnie (to raczej w kontekście kol. grynkowski)

No Tak! Co "Tak" Jak odpowiadam Ci, że TAK

Ty zawsze mnie rozbawisz ;):):D

 

Link to post
Share on other sites

Ok, na forum jestem w sumie nowy, choć benchmarka czytam od czasów, kiedy nie mieli jeszcze własnej domeny .pl ;)

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest G.R.U.P.E.? Jeśli wyjaśnienie znajduje się gdzieś w tym temacie, to przepraszam, ale on ma za dużo podstron do przetrawienia :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Reklamy(linki do rekomendacji) kandydata mozny by tez wklejac do newsow, w ten sposob mozna dotzec to mniej zaangazowanych uzytkownikow.

Już się wypowiadałem na ten temat. Zejdzcie na ziemie.. Taki pomysł nie przejdzie. Zajrzyj na tamto forum - tam wyjasniłem wszystko.

 

EDIT: grupe to "pospolite ruszenie" userów, które ma na celu wprowadzenie "dyscypliny wyborczej" w swoich szerehach i zaglosowanie na wybranego przez siebie po zmudnych debatach kandydata. Kandydat ten ma wg grupe zaslugiwac na upgrde i przede wszystkim byc aktywny, bo zdazaly sie przypadki wyboru osob ktore nigdy wiecej sie juz na forum nie zalogowaly prawdopodobnie a konto zalozyli tylko na czas konkursu.

Link to post
Share on other sites

EDIT: grupe to "pospolite ruszenie" userów, które ma na celu wprowadzenie "dyscypliny wyborczej" w swoich szerehach i zaglosowanie na wybranego przez siebie po zmudnych debatach kandydata. Kandydat ten ma wg grupe zaslugiwac na upgrde i przede wszystkim byc aktywny, bo zdazaly sie przypadki wyboru osob ktore nigdy wiecej sie juz na forum nie zalogowaly prawdopodobnie a konto zalozyli tylko na czas konkursu.

Rozumiem, w takim razie żeby móc zasłużyć na wybór w "Ulepszamy sprzęt benchmarkowiczów" trzeba się udzielać na forum - tylko czy to wystarczy, aby wkupić się w Wasze łaski? :rudolph: Jak się zareklamować, aby zwrócić na siebie uwagę? ;)

Link to post
Share on other sites

@soulburner

 

Tak naprawde to nie zbieramy wszystkich z "ulicy" którzy nas o to poproszą.

Staramy sie skupić w G.R.U.P.E. tylko aktywnych lub ludzi którzy zapoznali sie z naszą działalnością i mają takie same poglądy.

Osobiście jestem zdania że jest jeszcze sporo aktywnych na forum których chcemy ściągnąć do siebie i to teraz będzie nasz priorytet.

 

Nie obraż sie ale dla ciebie to jeszcze stanowczo za wcześnie, jeżeli będziesz sie udzielał na benchmark.pl w jakiejkolwiek formie do sprawy możemy powrócić.

 

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to troche gadaliśmy na PW (chyba)...

Jest też taka możliwość że twoje posty mi nie przypadły mi do gustu ale nic sie nie martw jak sevae mówi "tak" to będzie tak.

A na marginesie to mam dobrą pamięć ale krótką

Na 100% nie gadalismy na PW, wiadomosc o przyjeciu do grupe byla moja pierwsza PW na benchmarku.

 

 

Co do watpliwosci to uzytkownikiem portalu jestem od lat ale nieaktywnym, nie mialem czasu na logowanie sie tylko czytalem newsy - moje porzednie konto Worasek zostalo usuniete, sewer pocztowy z ktorego sie rejestrowalem juz nie istnieje nawet nie pamietam dokladnie nazwy, mozliwe ze redakcja ma jeszcze jakies logi dotyczace tego faktu (bylo to min 4 lat temu).

 

W razie jakichkolwiek watpliwosci NIE POSIADAM INNYCH KONT na portalu poza tam usunietym oraz aktualnie uzywanym! Redakcja moze to latwo sprawdzic po moim bardzo unikatowym IP.

 

Co do aktywnosc to po prostu nie mam za wiele czasu na forum, a lubie przegladac portale zagraniczne i patrzac jak bardzo zacofane bywaja tutejsze newsy stwierdzilem ze sam sprobuje (glownie czytajac komenty newsmanow typu "jak jestes taki madry to sam sprobuj" do innych uzytkownikow) i okazalo sie ze wcale nie jest to takie trudne - pewnie zauwazyliscie moje skromne wysilki.

 

Na dluzsze teksty typu MR tez nie mam chwilowo czasu ale od pozdziernika powinno byc lepiej.

 

@soulburner

Jak juz kogos cytujesz to postaraj sie nie przekrecac autora OK?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...