Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niby w glosowaniu wygral Dark Forest , ale w sumie nie wiadomo co dalej jak redakcja pusci pare to bedziemy mysleli co dalej :/

 

Witam. Trochę nie zaglądałem do tematu GRUPE, z braku czasu. W jakim głosowaniu wygrał DF? Coś mnie ominęło?!

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem mozemy zostawic DF jako kandydato ale oprocz niego wylonic jeszcze z dwoch, dobrze byloby zaproponowac redakcji 3 osoby to moze ktos przejdzie do drugiego etapu a wtedy trzeba bedzie rozstrzygnac na kogo bedziemy glosowac ;)

 

junior nie pilnuj tak USB tylko rob punkty, zobacz na Rysioo ile juz nastukal na newsach, na forum tez sie udziela :)

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem mozemy zostawic DF jako kandydato ale oprocz niego wylonic jeszcze z dwoch, dobrze byloby zaproponowac redakcji 3 osoby

Może jestem monotematyczny ale dalej jestem za :

 

procek

kubbak

I nowość (moja propozycja) Andrzej Michalski

 

P.S. Musimy mieć chociaż jednego moda w kieszeni :co::);)

 

Link to post
Share on other sites

@AM

Przykro mi bardzo ze zostales redaktorem, miales duze szanse u nas ale ty chyba nie zalujesz jakiegos tam Ci7 ??

 

@junior

no moze wreszcie cie zmobilizuje i wystarczy ci zapalu do napisania czegos...

 

@MJ

Ja mysle ze mozemy miec np 3 kandydatow a jak zobyczymy kto przeszedl do ankiety to sie wybierze na kogo bedziemy glosowac

Link to post
Share on other sites

@MJ

Ja mysle ze mozemy miec np 3 kandydatow a jak zobyczymy kto przeszedl do ankiety to sie wybierze na kogo bedziemy glosowac

Ale pamiętajcie :

procek

kubbak

zapomniałeś jeszcze o sobie, przydałby Ci się upgrade

Dobre ;)

 

edit :

Zpomniałem :co:_nick_ "kupiony" :)

 

Link to post
Share on other sites

Jak chcecie moda, to możecie zagłosować na początkującego :co:

 

Ranga już jest, a i7 D0 i drugi Radek 4870 do CrossFire by się przydał ;)

 

EDIT: Skoro 450W PSU _nick_'a ledwo co wytrzymał, to trza by za punkty brać lepszą zasiłkę :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę jestem jakieś 20 stron w plecy w tym temacie, a nie chce mi się tego wszystkiego czytać, więc powiedzcie mi czy dobrze widzę i wybieracie już kandydata do USB 8?

To już czas najwyższy, tyle że chłopcy z G.R.U.P.E. mają wakacje ;) więc coś tak idzie niemrawo.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...