Skocz do zawartości

Recommended Posts

1) Kwota przeznaczona na zakup: 7000 zł +/- 1000 zł
2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): 15 cali
3) Główne zastosowanie: Praca i nauka w programach: 3ds max( 2015<) + Vray 3.2, AUTOCAD (2015<), Revit, Archicad, w mniejszym stopniu Photoshop.
4) Miejsce użytkowania: Głównie w biurze oraz na uczelni, większość czasu z podpiętym monitorem:
5) Wymagania specjalne: Matowa matryca, solida i chłodna konstrukcja, możliwość ulepszania podzespołów:
6) Osobiste preferencje: Brak
7) System operacyjny (Najlepiej windows 7)
8) Własna propozycja (model wybrany samemu): DELL Precision M4800 i7-4810/16/ ssd 256 K2100 Windows 8.1 
 
Witam drogich ekspertów. Od niedawna jestem zmuszony do częstego podróżowania między miejscami pracy a uczelnią.Potrzebuję mobilnej stacji roboczej do pracy oraz na studia architektoniczne. Głównym zastosowaniem będzie projektowanie/modelowanie 3D oraz wizualizacje. Do renderowania wykorzystywać będę komputer stacjonarny. Czytając poprzednie tematy doszedłem do wniosku, że najlepszym wyborem będzie coś z rodziny dell precision. Mój dylemat rozgrywa się między, różnymi konfiguracjami Dell Precision M4800 i M3800. Zależy mi na tym żeby był to laptop na parę lat.
Znalazłem takiego za 6999 zł: 
DELL Precision M4800 i7-4810/16GB/ ssd 256 K2100 2GB/ Windows 8.1 /GW36 mc NBD

minus jest taki, że gwarancja 36 mc nie obejmuje matrycy(tylko 12 mc).

 

Jak duża będzię różnica między konfiguracjami z  k1100m/k2100m a FirePro M5100?

 

A może warto zainteresować się modelem M3800? Co do niego mam mieszane uczucia, ze względu na matrycę 4k, która wydaje mi się zbędna.

 

Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...