Skocz do zawartości

obraz jest i zaraz znika


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie zmieniłem kartę graficzną na r9 390 karta chodzi obraz jest przez 4 s i znika widać tylko kursor gdybym włączył bios. Wie ktoś co możebbyć grane wiatraki chodzą ale obraz zaraz znika. Karta podłączona przez hdmi do telewizora

Link to post
Share on other sites

Zacznij od zresetowania biosu zworką lub baterią. Jak nie pomoże, to uruchom komputer na integrze, zaktualizuj bios płyty głównej do najnowszego, załóż kartę, ponownie zresetuj bios i sprawdź czy pomogło.

 

Podaj resztę podzespołów.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Asrock B85M Pro4 

I5 4440 

Deus G1 600W

Goodram 8GB 1600 MHz

 

Na GT 220 działa bez problemu.


Wyjalem bateryjke z biosu i po 5 min ja włożyłemale komputer nie rusza w oogóle czy cośzzrobiłemzźle? Edytowane przez ARGOS
Link to post
Share on other sites

Wszystko poszło pomyślnie już komputer działa ale nadal jest problem z tą kartą graficzną.

Zaktualizowałem bios miałem wersje 1.20 teraz 2.40.


Czy trzeba aktualizować coś takiego jak DOS?

Bo widzę coś takiego na stronie producenta w sterownikach do ściągnięcia 

Link to post
Share on other sites

Kartę podłączam kablem HDMI do gniazda i później do telewizora,wszystkie wentylatory się kręcą i widać ekran startowy widać Asrock i gdy nacisnę F2 aby mnie przeniosło do biosu to przenosi ale biosu nie widać tylko jest czarny ekran i widać tylko kursor,jak nic nie nacisnę to pokazuję się Asrock i zaraz gaśnie i nic się nie dzieję. 

Link to post
Share on other sites

Dziwnie to wygląda, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem i nie mam za bardzo pomysłu. Wygląda jak by się coś ze sobą gryzło.

Masz możliwość sprawdzenia karty u kogoś innego ?

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

to ja tak podpowiem, ze podobny problem mam na 290x i crimsonach <moze inne stery tez ?? nie wiem nie probowalem> w kazdym razie 

 

jak mam podlaczona karte pod monitor + pod TV to dzieje sie jak mowisz ze po czasie mi gasi sygnał. jak idzie tylko tv lub monitor jest ok.

 

jezeli tez masz karte pod wiele zrodel obrazu podpiete to sproboj na 1

 

 

no i idac tym tropem czego nie probowalem, sprobuj zmienic kabel na dp, dvi, vga 

Link to post
Share on other sites

Możliwe że przez sterowniki starej karty, miałem podobną sytuację za pierwszym uruchomieniem komputera po przesiadce z r9 380 a z wciąż obecnymi sterami AMD, za podajże trzecim razem udało mi się zalogować do systemu który zresztą też chwilę świrował do póki nie odinstalowałem Catalystów, więc stawiam na stery.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...