Skocz do zawartości

Samsung Galaxy s6 vs LG G4 vs Motorola Moto x Style


Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad zakupem jednego z wyżej wymienionych telefonów. Każdy z nich mnie w jakiś sposób do siebie przekonuje.

Jeśli chodzi o recenzję, widziałem już chyba każdą i w dodatku znam specyfikację tych telefonów na pamięć.

 

Moim najważniejszym pytaniem jest, czy warto zrezygnować z tego co oferuje Samsung na rzecz większego wyświetlacza.

 

Link to post
Share on other sites

No to fakt:) wszystkie są porównywalne i bardzo wydajne. Pytanie też jaki rozmiar preferujesz i który najbardziej Ci się podoba.

S6 np dla mnie ma idealną dla mnie przekątną ekranu. G4 to już bydle bo 5.5 cala, a Moto x Style dopiero bo ma 5.7. To trzeba lubić bo niekażdemu to pasuje. Ja mam teraz 5.5 calowy G3 no i jest to za dużo choć jak na 5.5 cala rozmiar samego urządzenia nie jest duży

Ja np ze względu też na rozmiar wziąłbym S6

Link to post
Share on other sites

Ale mi argumenty. Aparat. G4 ma porównywalny z S6 tylko lepszy tryb manualny. Wymienna bateria to też dla mnie żaden poważny argument bo dla wielu osób jest to zwyczajnie zbędne

Jakość wykonania kolejne. Czym jest style lepsza od s6. Szkło gg4 z dwóch stron i aluminiowa ramka. Lepiej już się chyba nie da chyba że ktoś woli aluminium ale to ta sama klasa. Na pewno klapka nie jest lepsza bo po czasie zaczepy się mogą wyrobić albo koże trzeszczeć a jednak jak jest lepsze spasowanie jednolotej obudowy to nic nie trzeszczy

Link to post
Share on other sites

Poczytaj sobie też na branżowych forach statystyki baterii. Ta w lg od g2 się nie zmieniła. A telefon jest bardziej wydajny i ma inny ekran. Gdyby nie cena sam bralbym s6. Bo Samsung wyciągnął trochę wnioski z poprzednich modeli i w s6 je usunął

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...