Skocz do zawartości

Telefon za +/- 800 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Synek.,

Recommended Posts

Witajcie :D Mój iPhone 4S po aktualizacji do iOS9 jest mocno irytujący i chcę go zmienić. Myślałem nad Huawei P8 Lite i Meizu M2 Note, nie wiem czy coś ciekawego się w tej półce cenowej znajdzie. Proszę o opinie o tych dwóch telefonach i o ewentualne inne propozycje. ;)

  • Budżet: +/- 800 zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu:  internet
  • Nówka czy używka: Nowy
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza: dowolny
  • Preferowany system mobilny: Android
  • Do czego będę używać urządzenia: Przede wszystkim media społecznościowe (FB, Snap, itp.) i szeroko pojęta komunikacja ze światem (maile, Messenger, SMS), a także przeglądanie internetu.
  • Moje najważniejsze wymaganiapłynne działanie, dobre wykonanie i w miarę aktualny system.

Myślałem o:

  • Huawei P8 Lite
  • Meizu M2 Note
Link to post
Share on other sites

 

 

Snapdragon 410 jest na pewno mocniejszy od tych ośmiordzeniówek?

Nie jest.

 

1GB RAM nawet przy czystym Androidzie to chyba trochę mało

Wystarczająco do płynnego działania.

 

słaby wygląd

Z tym już nic nie zrobimy ;)


Zastanów się nad używanym telefonem w idealnym stanie. Miałbyś wtedy większy wybór.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli może być używany to Sony Xperia Z2-genialna bateria,3gb ram,lekka nakładka,dobry ekran,bardzo dobre wykonanie,nieźle gra na głośnikach stereo,bardzo dobrze na słuchawkach,jedynie aparat średni jak na flagowca,ale przy średniakach na androidzie wypada idealnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No w sumie nie wiem czemu go pominąłem, chyba dlatego że 5" P8 Lite odpowiada mi najbardziej i o nim najpoważniej myślałem. ;) P8 Lite to będzie dobry wybór? :)

 

Jeśli się na niego zdecydujesz to bardzo o niego dbaj. Mojemu koledze wczoraj wypadł z kieszonki i szkło na wyświetlaczu całe zbite ;/

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem nowe meizu m2 note za 600 zł, i powiem szerze parę dni się zastanawiałem czy brać chinola... W końcu z niechęcią zakupiłem a że znalazłem jeszcze w okazyjnej cenie to postawiłem na meizu. I jestem teraz mega zadowolony i niczego nie żałuję, z czystym sumieniem mogę polecić. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dobra, doszedłem do wniosku, że kupię Z1 Compact jeśli będzie jakaś dobra oferta na aukcjach czy w sklepach, bądź dołożę do Z3 Compact. Jednak te kompaktowe rozmiary są najlepsze jak dla mnie, a zapomniałem o tych telefonach wcześniej. :D

Jeśli miałbym wybierać coś większego i trochę tańszego to wybór padłby na Meizu M2 Note. ;)

Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...