Skocz do zawartości

Komputer dla grasza do 1900zł (+200zł max)


Recommended Posts

-Zastosowanie komputera :  Gry, przeglądanie internetu
-Maksymalna kowata jaką dysponujesz :  2100zł nie więcej
-Kiedy zamierzasz kupić komputer? : Jak najszybciej (najlepiej przed świętami)
-Których części potrzebujesz : Sama "buda"
-Czy będziesz podkręcał sprzęt : Raczej nie
-Jaką rozdzielczość posiada twój monitor? Czy zamierzasz go zmienić?Jaki to model? : Rozdzielczość 1440x900 75hz, przez najbliższy rok lub więcej raczej go nie zmienię, Model-Brak
-Specjalne wymagania : Brak
-Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? : Nie
-Własna propozycja zestawu : Brak
-Inne : Największy problem mam z procesorem i kartą graficzną w moim budżecie

Link to post
Share on other sites

A jaka jest różnica między pierwszą a drugą opcją? Bo nie znam sie kompletnie ;) moja jedyna wiedza to wujek google ;p Co do używek nie mam zdania bo nie wiem jakie podzespoły lepiej kupować nowe a jakie można śmiało używane. A gry w które gram to przeważnie LoL, Cs GO, Heroes of the Storm ale chętnie pogral bym też w inne lepsze gierki bo do tej pory mój staruszek nie pozwalał na więcej ;p

Link to post
Share on other sites

 

1 x Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 1 x MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 1 x Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 1 x Liteon iHAS122 SATA (black) 1 x Crucial 4GB 1600MHz CL9 Ballistix Single Ranked 1 x Zalman ZM-T3 USB3.0 (micro ATX) 1 x Antec VP-PC 400W 120mm 1 x MSI Radeon R7 370 OC 2GB DDR5 256bit (1020/5600)

Zestaw zaczerpniety z innego tematu. Autor Kajtek.

Wszystko wyniesie 2200zł na stronie esc.pl

Wydajny procesor 4 rdzeniowy. Na poczatek 4GB RAM. Karta 2GB z mozliwoscia OC. Standardowa płyta i zasilacz a to wszystko zamkniete w zalmanie t3.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo za szybką i profesjonalną pomoc ;)

Witam ;) przepraszam że wracam do tematu ale chciałem zapytać czy mógł by ktoś przedstawić ten zestaw tylko że z kartą graficzną od Gr Force? Bo kilku ludzi odradza mi radeona na rzecz nvidii rzekomo że są lepsze do gier itd ;) byłbym wdzięczny za waszą opinie na ten temat ;) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
rzekomo że są lepsze do gier itd

przez takie myślenie rodzi się fanbojstwo i monopol. Tak czy owak w tej cenie z i5 4460 i żadnym gtx się nie zmieścisz. r7 370 nie ma konkurencji. na siłę za 2260 z najtańszym gtx 950 

Edytowane przez lewiis
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...