Skocz do zawartości

Nowy telefon do 700 zł


Recommended Posts

Witam.

 

Mam zamiar kupić telefon, ma to być telefon nowy, taki który będzie mi służył przez dłuższy czas. Preferuję zakup w sklepie, niż przez internet. Telefon poza dzwonieniem / sms'owaniem najczęściej będę używał do przeglądania internetu / facebook'a. Chcę, żeby telefon bez problemu mieścił się w kieszeni jeansów (nie ma mieć za dużych rozmiarów). Chcę też, żeby był wytrzymały (np. w razie upadku, żeby nie uległ zniszczeniu - wiem, że zależy od wysokości z jakiej spadnie itp.), miał dobry ekran oraz działał szybko i płynnie - nie zawieszał się (np. przeglądając internet).

 

Szukam raczej czegoś na dłużej - na parę lat i chcę, żeby telefon miał przydatne funkcje i się dobrze sprawował.

 

Funkcje jakie bym chciał mieć w telefonie :

- wejście na zwykłą kartę sim ( niekoniecznie )

- dobry aparat

- kamera

- wifi

- Bluetooth

- przeglądarka internetowa

- odtwarzacz muzyki

- możliwość włożenia karty pamięci

- USB

 

Cena około 700zł. (Czy warto dołożyć trochę i kupić coś droższego ?)

 

Pomimo tego, że napisałem o nowym telefonie jestem ciekawy Waszej opinii na temat telefonów używanych. Warto się zastanowić nad taką opcją?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Który z tych telefonów bardziej polecasz ?  Moto G 3 gen. ma 1 GB RAM myślisz, że to wystarczająco ? Chyba trochę mało. Jest wersja z 2 GB RAM ale dużo droższa ( i chyba też ma wejść na Polski rynek ). 

A co byś polecił jeśli bym nie brał pod uwagę tylko zwykłych sklepów ?

Edytowane przez Kinnkji
Link to post
Share on other sites

Motorola moto G 3 będzie lepszym wyborem od p8 lite - lepsza bateria,lepszy dźwięk,lepsze aparaty,będzie android 6.0.Moto G 3 z 2gb ram już można kupić w x-kom za 1069 zł,ale to sporo ponad budżet.Najlepszy byłby Xiaomi redmi note 2,ale go nie kupisz w zwykłym sklepie.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...