Skocz do zawartości

Huawei P8 Lite vs HTC M8s


Recommended Posts

Proszę o pomoc w wyborze telefonu. Kończy mi się abonament w play i chciałbym zmienić telefon. Play w ofercie z 10gb internetu miesięcznie oferuje Huawei P8 Lite za 19 zł. Orange w ofercie z 2gb internetu oferuje HTC m8s za 300 zł. Brałem pod uwagę jeszcze LG g3 oraz S5 neo, w cenie 600 zł, ale HTC robi lepsze wrażenie od nich. Zależy mi na tym, żeby telefon był dobrze wykonany, żeby miał dobry ekran i chodził płynnie. Nie będę raczej grać w wymagające gry na nim - głównie chodzi mi o dobrą jakość rozmów oraz dobrą antenę w telefonie, żeby łapał sygnał internetowy nawet z dala od cywilizacji. Warto zmieniać operatora, który oferuję 2gb internetu wybierać telefon za 300 zł [HTC], kosztem 10 gb w play i telefonu za 19 zł [Huawei]. Do tej pory używałem LG F5 i pod względem płynności mi wystarczał.

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Nie będzie mi przeszkadzać codzienne ładowanie. W abonamencie za 69.99 zł wszystko bez limitu i 10 gb internetu P8 lite kosztuje 19 zł, lub w abonamencie za 59.99 zł z 5 gb internetu telefon jest za 99 zł. Umowy na 25 miesięcy. Moje obawy dotyczą firmy Huawei nigdy nie miałem telefonów ani sprzętu tej firmy, HTC jest bardziej znany - przynajmniej dla mnie, osoby która nie interesuje się specjalnie rynkiem smartphonów. Czyli uważasz, że nie ma czego się bać i brać ze spokojem P8 lite?

Link to post
Share on other sites

Ja bym jednak wybrał HTC. Ma lepszy ekran. Jest też lepiej wykonany, a na tym Ci zależy z tego co widzę. Htc jest aluminiowy a Huawei jednal plastikowhly. Nakładka sense jest chyba najbardziej płynna. Procesor też jest jednak mocniejszy

Co do zasięgu to teraz już większość telefonów ma dosyć dobry zasięg ale to też zależy od operatora i nadajników. Np ja miałem z orange u siebie z biedą 2 kreski a zazwyczaj jedna albo wcale, zmieniłem sieć na virgin i mam pełny

Jeśli nie chcesz dopłacać to ten P8 lite też będzie ok bo ogólnie to dobry telefon:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...