Skocz do zawartości

Stratus XL Windows & Android problem z połączeniem.


Recommended Posts

Witam.

Mam wielki problem związany z połączeniem pada do windowsa 7 64bit.

W instrukcji do urządzenia jest opisane sparowanie w 4 punktach i nic dokładnie nie jest objaśnione. Przeszukałem pół internetu, i nikt nie miał podobnego problemu. Ale dokładnie opiszę co robiłem aby zobrazować mój problem.

 

A wiec tak, po otrzymaniu przesyłki pierwsze co zrobiłem to podpiołem pada pod kabel usb i po chwili sciagania sterowników ''urządzenie jest gotowe do pracy'' według systemu. Problem jednak polegał na tym, że steel series engine 3 pada nie widzi. Ale aby sprawdzić dokładnie to uruchomiłem 3 gry aby spr. Czy działa: gta v, wiedzmin 3, batman. Nic nie działa... o dziwo steam jednak wykrył pada w swojej nwowej aplikacji, jednak klawisze były po przestawiane.

 

Postanowiłem zatem zrobić połączenie przez bluetooth, ponieważ tak pad miał działać. I tu zaczynają się schody. Ponieważ po sparowaniu urzadzenia system prosi o restart po czym ponownie paruje urządzenie. Do tego co jakiś czas bluetooth się wyłączał. Dodatkowo w instrukcji było napisane że pad miał być zsynchronizowany jako urzadzenie microsoft 360. A w tym przypadku pojawiał sie jako myszka ew. Inne urządzenie magistrali hid.

 

Nie wiem co robić, czy jest to wada sprzetu? A może jest na to sposób i ktoś to przerabiał?

 

Proszę o pomoc, i z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...