Skocz do zawartości

Komputer lga 1556 sens składania


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kosiarz66,

Recommended Posts

Witam wieć tak nabyłem komputer za dyche bo miał być wyrzucony na fajans wiec odkupiłem pomyslałem a co mi tam tanio małą strata kasy a co siedzi w tym komputerze aż niedowierzałem :o  :

procesor i7 875k

chłodzenie box

mobo :Foxconn Inferno Katana prawdopodobnie padnieta

ram jakies godram 4 gb

zasilacz:fortron 500w

kar graf: 9600gt

dysk 500 gb

był w tumanie kurzu tak mocno ze maksara i komputer nie odpala mysle ze chyba mobo walniete zero sygnalu czarny ekran komputer rozebrałem i złozyłem od nowa zmieniłem paste na boxie poukładałem kable wyszczyciłem kompa z kurzu zmieniłem na razie na zasilacz rm 850i i nadal zero sygnału zastanawiam sie  jak wyjdzie ze mobo stukniete czy warto szukać na allegro do 400-500zł ?by reanimować kompa ?

proszę o rady co mozna jeszcze sprawdzić i czy warto w razie czego kupić mobo na ten procek zastanawiam skad na testa skołowac płyty by sprawdzic czy cpu jest sprawny.z Góry dzięki za pomoc :>

Link to post
Share on other sites

Tu masz płyty na s.1156

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=71701&us_id=27583974

lub coś tańszego bez gw http://olx.pl/oferta/plyta-glowna-asus-p7p55-lx-lga1156-CID99-IDd0oKt.html#dde720c1b6

 

A czy warto? hmmm....stara konstrukcja,ale daje radę na tą chwilę.Sam miałem i5 750 (s.1156) i po OC fajnie sobie radził.

Druga sprawa to to czy procesor jest cały? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...