Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecacie 

ONKYO INTEGRA A-8850 ?

 

wzmacniacz bedzie podpiety do kompa w ktorym jest integra (dlatego nie wiem czy to dobry wybor)

a zastosowanie to sluchawki a kiedys Stereo zależy mi na dobrej przestrzenności i mocnym basie  :)

 

                                                                            ewentualnie jakiś inny wzmacniacz

Edytowane przez Moderator
Link to post
Share on other sites

Jak podłączysz to optykiem albo USb

To wtedy będziesz miał "surowy dzwiek"

Ale tu się zaczyna problem bo widzę że ten wzmaka nie ma nic takiego

 

Więc pogonisz słabej jakości dźwięk (zależy jaka masz integre) w formie analogowej na wzmaka wzmaka ten sygnał wzmocni i nada mu swój charakter brzmieniowy ale nie polepszy go w żaden sposób bo Integra dość słabo przerobi dźwięk cyfrowy na analog grać będzie to grało ale co do jakości no cóż może być dużo lepiej

Link to post
Share on other sites

Na wzmaka co się nie znam

Zacznijmy od podstaw w kompie masz dźwięk cyfrowy na słuchawki i na głośniki musi iść analog i teraz

Albo to zrobi karta dźwiękowa albo wzmacniacz

 

Możesz kupić kartę dźwiękowa podpiąć słuchawki i będzie git.

 

Potem dokupić wzmaka albo jeśli już masz ten z tematu to podpiąć go pod kartę dźwiękowa i na głośniki

 

Albo kupić wzmacniacz z wbudowanym dac(czyli urządzenie zmieniającym cyfrowy w analogowy) połączyć to z kompem optykiem i na głośniki i do wzmaka słuchawki

 

Tylko tak daci są różne jednym idzie lepiej innym gorzej różnią się jakością porostu dziurki na słuchawki w wzmacniaczach słuchawkowy chyba też grają różnie jedne lepiej inne gorzej

 

Tak ze pytanie ile masz kasy jaki sprzęt już posiadasz i co chcesz osiągnąć

Link to post
Share on other sites

Nie chce kupywać karty dzwiekowej ,chce  osiagnać miesiste bassy i szeroka scene i wolałbym żeby wzmak miał wbudowane dac


wzmacniaze sony maja wejscia na usb ale nie wiem czy są dobre (i czy znajde używane) (chodzi mi o te nowe modele jakie są na stronie producenta)


a sprzęt to słuchawki sennhiser HD 6 mix a potem kupie kolumny (ale to potem) dlatego chce zebym ten wzmacniacz miał na długo

Link to post
Share on other sites

Wzmacniacz stereo do słuchawek to kiepski pomysł, przeważnie takie wzmaki dziurką na słuchawy nie odbiegają integrze, przede wszystki jakie masz słuchawki, podaj model i budżet do wydania, podstawowe dac'i bardzo dobrze grające to fiio e10k i audiotrak prodigy cube, podłączasz je kablem usb do kompa i do nich słuchawki.

Link to post
Share on other sites

1. Metraż pomieszczenia.

2. Wzmacniacz z wbudowanym DAC to nienajlepszy pomysł bo... jedno i drugie będzie kiepskie.

3. Onkyo podłączony do integry i tak będzie grał do du*y.

4. Słuchawki podłączone pod Onkyo też będą grały do du*y.

Link to post
Share on other sites

 

 

Więc jaki wzmacniacz Stero polecisz

 

Żodyn bo pierw kupuje się kolumny a potem do nich wzmacniacz.

Dodatkowo żodyn nie zagro basem z integry a i żodyn jaki znam nie ma dobrego DAC a jak już ma to ceny mają 3 (trzy) zera.

Link to post
Share on other sites

właśnie przepraszam ze nie podałem ceny,chce użwyany wzmacniacz narazie do słuchawek (za pare miesiecy kupie kolumny bo pieniedzy ni ma) więc chce używany wzmacniacz stereo! nowy może i nawet 4 k zlotych kosztowac nowy ALE JA CHCE UŻYWANY. 

 

                                                                                          a jak już to jakie do żródło?

Edytowane przez Moderator
Link to post
Share on other sites

Ale beton z Ciebie nieprzeciętny, kwotowo podaj ile masz do wydania ale piszemy Ci że to będzie ciulato grało a Ty dalej swoje, słuchawki podłącz bezpośrednio do integry, będzie tak samo grało jak z tego wzmaka stereo a wzmak możesz kupić później razem z kolumnami.

 

Albo jesteś głupi albo trolem bo już nie wiem co o twoich odpowiedziach myśleć.

Link to post
Share on other sites

Widzę że nie dociera do Ciebie to co napisałem wcześniej. Po jaki uj Ci wzmacniacz skoro nie masz kolumn a słuchawki zagrają z niego tak samo jak z integry?

Nie potrafisz przetworzyć tej informacji?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...