Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Jestem obecnie w trakcie wymiany telefonu. Obecnie posiadam Lumie 520, z której nie jestem szczególnie zadowolony, ale nie o tym. U operatora, za cenę którą podałem zostały zaproponowane mi 4 telefony, mianowicie:

-Huwawei P8 Lite

-LG G4C

-Samsung Galaxy J5

-Xperia M4 Aqua

 

Wszystkie te telefony mają podobne specyfikacje: takie same rozdzielczości, porównywalną pojemność baterii, aparat na podobnym poziomie, podobną ilość pamięci.

 

Jeśli chodzi o procesor, to zdecydowanie górują tutaj Xperia i Huwawei, aczkolwiek nie wiem jak spisują się te telefony podczas pracy, bo nigdy z żadnego nie miałem okazji korzystać.

 

Od telefonu oczekuję by przede wszystkim był funkcjonalny, często wykorzystuję go do innych rzeczy niż dzwonienie/sms, tak więc musi dać radę wytrzymać większe obciążenie. Dodatkowo chciałbym by zdjęcia robione jego aparatem były w niezłej jakości.

 

I tutaj pojawia się pytanie do was, do użytkowników (dawnych lub obecnych) tych telefonów, lub do osób które po prostu mają większe pojęcie na ten temat ode mnie. Który z tych telefonów najbardziej mi polecacie? Czy mają może one jakieś ukryte wady?

 

 

Link to post
Share on other sites

Huawei p8 lite będzie najlepszy,baterię będziesz musiał ładować codziennie,ale oprócz tego to dobry smartfon,ekran jest ok,zdjęcia robi dobrej jakości i ma 16gb/2gb ram.

 

Korzystałeś może z niego? Mówisz, że będę go musiał ładować codziennie, ale jestem ciekaw jak sprawuje się przy trochę intensywniejszym użytkowaniu, bez ładowania (np. podczas wycieczek).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...