Skocz do zawartości

Monit 144Hz do 1700zł


Recommended Posts

Siemka, 

Jestem profesjonalnym graczem Cs i potrzebuję monitora 144hz.

W sumie to mam dylemat po tym jak usłyszałem, że asus ma lepsze kolory od benq w swoich matrycach. 

Zastanawiam się nad tym benq xl2430t ale z drugiej strony czy jest wart swoich pieniędzy.

Jakie są różnice między benq xl2430t a benq xl2411z.

Dziękuję i sorki, że tworzę temat, który pewnie już był ale lubię jak ktoś mi odpowiada na pytanie a nie szukam odpowiedzi w tysiącu pytań.

 
Link to post
Share on other sites

Może to brzmi głupio ale jak ktoś ma sponsoring drużynę itp. To można już się nazwać profesjonalnym graczem albo co najmniej taki który dąży to bycia profesjonalistą w tym co robi  :P  :P  :D

Wy tym poście nie chodzi o to czy jestem czy nie jestem e-sportowcem ale chodzi o monitor.

 Ps.Dziękuje za zwątpienie we mnie  :cry:

Edytowane przez KliVk II
Link to post
Share on other sites

Skoro mpwisz, ze grasz juz na takim poziomie, to chyba zdajesz sobie sprawe jak prosi sobie ustawiaja kolory w cs'ie. Ja osobiscie zamowilem benq xl2411z, chociaz ja gram raczej rekreacyjnie. Ogladalem tez lg i wydawalo mi sie troche slabo wykonane, ale z drugiej strony nie widzialem na zywo benq.

Link to post
Share on other sites

Skoro mpwisz, ze grasz juz na takim poziomie, to chyba zdajesz sobie sprawe jak prosi sobie ustawiaja kolory w cs'ie. Ja osobiscie zamowilem benq xl2411z, chociaz ja gram raczej rekreacyjnie. Ogladalem tez lg i wydawalo mi sie troche slabo wykonane, ale z drugiej strony nie widzialem na zywo benq.

Link to post
Share on other sites

Ale ja bardzo dobrze wiem na jakich monitorach ludzie w moim środowisku grają. Sam grałem na lanach. Chciałem się tylko spytać jakie są zalety tego monitora benq xl2430t i czym się różni od tego benq xl2411z. Bo grając z może łącznie 7h na lanie nie miałem dłużej styczności z tymi maszynami  :/ 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...