Skocz do zawartości

Słuchawki Superlux HD681 czy lepiej dołożyć 50 zł do jakiś lepszych Superluxów?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez karol8721,

Recommended Posts

Witam.

Tak jak w temacie czyli zamierzam kupić słuchawki Superlux HD681 i mikrofon Zalman ZM-MIC1 i tak się zastanawiam czy nie lepiej dołożyć jeszcze maks 50 zł do innych słuchawek czy lepiej zostać przy tych HD681 skoro i tak będę korzystał z zintegrowanej karty dźwiękowej na mojej Msi Z77 MPower?

Słuchawki głównie będą wykorzystywane w grach i do słuchania muzyki typu trance,hip hop,dubstep i czasem jakiś rock.

 

Myślałem też o

Superlux HD668b

Superlux HD 681EVO

Superlux HD661

 

czy może coś lepszego do max 150 zł do gry i tego typu muzyki?

czy nie warto dokładać przy zintegrowanej karcie na mojej płycie i lepiej kupić HD681 ?

 

Zakup lepszej karty dźwiękowej w granicach 500 zł planuję dopiero na przyszły rok a dokładniej marzec - kwiecień

Link to post
Share on other sites

na dole masz pasmo od 20 do 20khz  muwisz ze chcesz w miare wyruwnane czylu musiala by byc prawie równa linia  poczatek to kiskie czyli bas zaluzmy do 120-150 potem masz srednie wysokie 
a po lewej stronie masz dg czyli decybele "glośność"  i na wykrecie widzisz jak glośno dane cześći pasma słuchawki graja czyli czy dominuje bas nad resztą tak jak na jest to w evo  

poczytaj jeszcze o 669 

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z przymoezaniemnto jest jeszcze gorzej bo każdy ma inną głowę i inne uszy jednego ciśnie innego nie a superluxy niestety ciężko znaleźć gdzieś po sklepach

681 ja dość lekkie mi się udało używane w stanie igła kupić za 50 :) tak ze możesz poszperać na olx.

Dla mnie 681 były za płytkie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 Na nich się nie da zawieść. Często promocje są na morelach/x-kom na nie. 

Niestety to już nie mój zakres cenowy

W cenie mieszczą się jeszcze

Superlux HD669

Superlux HD681 EVO (MKII)

Superlux HD330

Link to post
Share on other sites

czyli wszystko jest za tym żebym w tym budżecie brał HD681b :)

czy znacie może coś o tej samej jakości dźwięku innych firm?


Przeglądałem temat ,,Polecane słuchawki nauszne (2015r.)" do 200 zł ale chciałbym poznać waszą opinię i propozycję

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...