Skocz do zawartości

Wybór telefonu w Abonamencie Orange


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Deusjarek,

Recommended Posts

Cześć forumowicze,

Obecnie przenoszę numer do Orange i przy okazji zmieniam telefon. Lecz jak każdy stoję przed dylematem jaki telefon będzie najbardziej odpowiedni dla moich potrzeb.

Telefon będzie służył przede wszystkim do rozmów i SMS-owania, przeglądania internetu oraz słuchania muzyki. Aparat jest dla mnie dodatkową funkcją, która nie musi być najwyższych lotów.  Nie gram też zbyt dużo, a jeżeli już gram to w proste gry jak 2048

Od telefonu oczekuję:
 

  • płynnego działania w codziennym użytkowaniu
  • możliwości rozbudowania pamięci
  • dobrej jakości prowadzonych rozmów, łączności z internetem, muzyki
  • żeby bateria wytrzymała od rana do wieczora
     

Telefony jakie rozważałem i które są dostępne w orange to:

 

Samsung Galaxy A5
Motorola Moto X Play
LG G3
Honor 7
S5 Neo

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam T-Fox

Link to post
Share on other sites

Honor będzie najlepszy Potem Moto X play z racji na prawie czystego androida w sumie z S5 neo na równo

Honor będzie mnie kosztował 700 zł w tym abonamencie a moto x 300zł, czy Honor jest wart dopłacania tych 400 zł.

Mówiąc inaczej czy dopłacając 400 zł do moto x otrzymam adekwatny skok jakości do wydanych pieniędzy

Link to post
Share on other sites

Galaxy A5 to świetnie wykonany smartfon,ekran jest wysokiej jakości Super AMOLED,aparat robi naprawdę przyzwoite zdjęcia,dźwięk jest dobrej jakości na słuchawkach,dzięki znacznie odchudzonej nakładce działa bardzo szybko w codziennym użytkowaniu,a w grach radzi sobie całkiem nieźle,bateria długo trzyma na jednym ładowaniu.

Myślę że do twoich wymagań będzie odpowiedni.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Hmm 400zł to w sumie sporo. Z drugiej strony 700zł za Honora to nie tak źle Jak wysoki będzie ten abonament? I jakie dopłaty za te inne modele?

A5 ok 400 zł

Moto x 300

Honor 7 700

Lg G3 600

Neo 500

Edytowane przez T-FoxPL
Link to post
Share on other sites

A co z moto x play, strasznie korci mnie to ,że ma właśnie najlepszą cenę, pozytywne recenzje i czystego andka.
Mała poprawka s5 neo też 700 w tym abonamencie i raczej odpada razem z honorem ze względu na cenę - mimo wszystko zbyt duża na studencką kieszeń.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Bierz moto x play dobry smartfon nie zawiedziesz się.Z tym A5 to myślałem,że skoro ceny rynkowe ma tańsze od motorola x play to i w abonamencie będzie tańszy,a skoro moto x play jest tańsza to nie ma co się zastanawiać i w dodatku jest lepszym wyborem od A5.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...