Skocz do zawartości

KUPNO SMARTFONA ! PRZED ŚWIĘTAMI,CZY PO ?


Recommended Posts

Witam.Kupuję smartfon.Nie spinam się zbytnio,by dokonac zakupu na już,jednakże mam już $ na to,i chciałem spytać czy lepiej sprzęt za ok. 1000zł kupić teraz,przed świętami,czy po ? Ceny po świętach spadną ? Dodam że kupuję nówkę z RTV **** *** Nie jestem zbyt obeznany w kontekście zmian cen,więc proszę o pomoc.Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Co przyniesie rok 2016??? Nikt nie wie.

Nasz rynek elektroniczny jest uzależniony od wahań waluty USD i EURO.
Cena jak widzisz w ostatnim czasie za Dolar jest kolosalna, Euro bez wyraźnych zmian. 
Z tego co ostatnio czytałem, są obawy że DOLAR od 2016r. podrożeje, a więc i elektronika. Jednak nie jest to pewne.

To jak gdybanie przy Rosyjskiej Ruletce, strzeli czy nie strzeli.

Jest natomiast coś, co jest pewne. Twój upatrzony smartphone z czasem będzie taniał, ponieważ będzie się starzał :)

Ale czy tanieć będzie dość szybko byś coś na tym zaoszczędził? Nie wiem :D

Co mogę polecić? Posprawdzaj różne sklepy www (często nie posiadają sklepów stacjonarnych i w związku z tym odchodzi pewna część marzy) zajmujące się sprzedażą elektroniki.

Link to post
Share on other sites

Tak jak użytkownicy wyżej napisali nie wiadomo czy ceny pójdą w górę lub też w dół. Kupisz przed świętami to będziesz miał "zabawkę" na Święta i myślę, że nie ma co czekać. Ceny wymarzonego produktu zaraz po Świętach raczej nie pójdą drastycznie w dół, że będziesz żałował wydanych pieniędzy. :)

Link to post
Share on other sites

Jako ze pracuje w sklepie podobnym do rtv agd to moge smialo powiedziec zebys sie wstrzymal z zakupem. Prawdziwe promocje sa na koniec listopada nastepnie sa podwyzki cen by potem bylo z czego spuszczac i klienci widzieli ze "wow spuscili 300zl trzeba kupic grazyna bo promocja". Po swietach zazwyczaj jest wyprzedaz czesciowa asortymentu i ceny spadaja. Ewentualnie rozwaz zakup przez sklep internetowy, tam na cenach nie poplyniesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oglądałem oba telefony i jeżeli chodzi o wykonanie to przemawia bardziej do mnie Honor 7 :) Wcześniej zastanawiałem się również nad Samsungiem Galaxy S6, ale nie jestem do niego jakoś przekonany + mam wrażenie, że głównie płaci się za markę i jego bateria po dłuższym okresie czasu będzie ledwo co trzymała. Do tego Honor 7 oraz G4 mają dobre baterię (nie wiem, który ma lepszą, bo w G4 zawsze można wymienić). Dodatkowo można rozszerzyć pamięć - lepiej mieć taką możliwość niż nie mieć. Nie interesują mnie gry na telefonie, w zasadzie oba telefony mają wszystko to czego od nich oczekuję . Moimi priorytetami jest w kolejności aparat, bateria i jakość dźwięku na słuchawkach :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...