Skocz do zawartości

Laptop zapomniał, że ma Wi-Fi po przejściu na 8


Recommended Posts

Lapek miał na początku (3lata temu) Windows 8. Dołączyli tez płytkę z tymże systemem. Potem zaktualizowal się do 8.1. Miałem problemy więc zainstalowałem od zera 8 z płyty.

Teraz laptop śmiga poza jednym. Zapomniał że ma Wi-Fi. Można podłączać tylko kablem. Przeszukalem chyba wszystkie ustawienia i jest do wyboru tylko kablem lub telefoniczne.

 

Dołączam obrazek

https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/06/b824a75f8e0bb3d3b742ac52cf5b2087.jpg

Jak widać jest bluetooth więc wyłączenie łączności jakimś przyciskiem bądź skrótem klawiszowym odpada.

Link to post
Share on other sites

Zrób to sam :)
Wpisz w wyszukiwarce google
"<model laptopa> wireless driver download"
LUB
"<marka laptopa> driver assistant download"

Przy pierwszej opcji w 99,99(9)% zostanie Ci pokazany odnośnik do strony www producenta i opcji download owego sterownika.
W drugiej opcji, jeżeli producent laptopa zapewnił dla Twojego sprzętu zbiór narzędzi Assistant (to program, który sprawdzi jaki masz model lapka, sprawdzi jakie masz stery i sam zasugeruje Ci te które powinieneś pobrać (w tym WIFI).

Pozdro

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Możliwe opcje według mnie:

1. Nie masz sterowników do WiFi, pewnie masz Bluetooth i WiFi na jednej płytce, stąd np. widzi Bluetooth a WiFi nie

2. Nie masz oprogramowania do zarządzania klawiszami funkcyjnymi ( w HP i Samsungu potrafi to nabałaganić)

3. Suwak od WiFi masz wyłączony gdzieś z boku laptopa, bądź klawisz funkcyjny od WiFi nie jest włączony

4. Masz uszkodzoną kartę WiFi

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...