Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 2 lub ????/


Recommended Posts

dostawa od 3 do 5 dni roboczych 12 miechów gwarancji realizowane w polsce to przekonuje

Kiedy wysyłają tel? Czytałem gdzieś, że po 11 grudnia, a gdzieś indziej, że dopiero po nowym roku... Też miałem go kupić, ale mam mało czasu, za kilka dni wyjeżdżam, a tel będzie dla mnie zbawieniem  :menda:

Link to post
Share on other sites

 

 

ale poczekaj na opinie, bo podobno zablokowany boot loader

nie będę rootowal tego urządzenia 

 

 

RN3  w wersji 16 GB kosztyje 171$

zapodaj linka 

 

 

chcesz tanio kupić to patrz tu: Aktualne promocje telefonów z Chin

 

spoko link dzięki

 

 

A tak po za tym to luknij na LeTV X500

wole Redmi Note 3 

Link to post
Share on other sites

Ja się zastanawiam co tak ludzi skłania do tego Xiaomi. Rozumie, że reklama robi swoje, bo na każdym portalu tematycznym o chińczykach piszą, ale szczerze to nie wyobrażam sobie kupować Xiaomi jak równie dobrze za tą cenę na allegro , a nawet i trochę taniej można kupić nowego (sprowadzanego zza granicy) LG G2. W czym ten Xiaomi jest lepszy?

I nie chodzi tu o to, że się dawalam do chińczyków, bo sam produkty Xiaomi bardzo cenie, ale po prostu już nie jest to tak opłacalne jak kiedyś.

Link to post
Share on other sites

tylko wersja 32GB, ale poczekaj na opinie, bo podobno zablokowany boot loader. A z drugiej strony dlaczego chcesz przeplacac w XFS, to najdroższy możliwy sklep, RN3  w wersji 16 GB kosztyje 171$ , chcesz tanio kupić to patrz tu: Aktualne promocje telefonów z Chin

A tak po za tym to luknij na LeTV X500

 

ale nie płacę cła i mam autoryzowaną gwarancję

 

w takim wypadku gdy redmi note 3 nie ma sd, to lepszym wyborem nie byłby redmi note 2? cena nizsza, procesor ten sam, czym wlasciwie wyroznia sie ten redmi note 3 oprócz czytnika linii papilarnych i kozackiej baterii :D

 

info ze strony miuipolska.pl

"Aby ukrócić chociaż trochę podstawowe pytania o dostępność romu MIUIPolska dla nowych urządzeń informujemy, iż Xiaomi zablokowało tym razem sam bootloader, a więc niemożliwa jest instalacja recovery TWRP i tym samym jakiegokolwiek innego systemu. Oczywiście wiele osób pracuje już nad złamaniem blokad więc być może jest to tylko kwestia czasu."

Edytowane przez proqqqe
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...