Skocz do zawartości

SERIALE - warte obejrzenia


Recommended Posts

Przeglądając forum zauważyłem, że nie ma takiego zbiorczego tematu odnośnie seriali. Więc postanowiłem takowy stworzyć, to będzie taka alternatywa dla tematu o filmach ;)

 

Do kwietnia jeszcze sporo czasu a twórcy GoT nieustannie droczą się z fanami serwując kolejne teasery z udziałem Jona :P

 

 

Poza tym z ostatnich nowości, oglądał ktoś Jessike Jones? Dla mnie fenomenalny serial, nawet poprzednia produkcja Netflix'a czyli Daredevil nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Początkowe odcinki fakt trochę przynudzały ale później akcja nabrała ostrego tempa a finał hmm lepiej się skończyć nie mogło. Czekam na kolejny sezon. ;)

 

Z kolei TWD stopniowo wypala się, brakuje już tej "świeżości" która była na początku. Zastanawiam się dokąd ten serial zmierza. Od dłuższego czasu mamy wałkowanie jednego schematu. Grupka Ricka znajduje jakiś tymczasowy obóz, przez kilka odcinków trwa sielanka a później znowu wędrują dalej w poszukiwaniu nowego lokum. W międzyczasie zginie kilka osób, wbije nowy badass który sieje pogrom i z którym ponownie trzeba się zmierzyć. Ile można wałkować temat zombiaków, przecież to na dobrą sprawę może nie mieć nigdy końca... 

 

Dobrze, że w najnowszych sezonach Flash i Arrow zwyżkują bo w poprzedni sezon Arrow był średni. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...