Skocz do zawartości

LG G Flex 2 czy Samsung galaxy s 5 , który wybrać ?


Recommended Posts

Lg - za ok 900 zł   Nowy

Samsung- 1150 zł  Nowy

 

Flex 2- Czy będzie mi się wygodnie na stole: pisać ,serfować po necie itp. ?

- ma mało pamięci wewnętrznej ok. 8, 5 Gb zostaje z 16 Gb  :(  wersje 32 Gb raczej nie dostane bo nie mogę znaleźć 

 

co do s 5 jest trochę mniej wydajny od LG G Flex 2 i ma jeden procesor 4 rdzeniowy 

- ma pamięci wewnętrznej  ok. 10 Gb z 16 Gb :)

- ciężko go dostać w Polsce nowego także bym musiał zamawiać z zagranicy , ale boje się że dostane klona albo jakiś inny telefon 

 

zależy mi na funkcjonalności ,wygodzie i płynności działania 

Edytowane przez Makowel
Link to post
Share on other sites

Xperia z2? chyba sobie jaja robisz  tam jest więcej ramek niż ekranu  dodatkowo  to szkło co samo pęka jak się smartfon  porządnie nagrzeje i ekran też nie jest najlepszy w porównaniu do SGS5 i flex 2 , większość ubiegłorocznych flagowców ma 2gb ram i to spokojnie wystarcza , na dodatek złego xperia z2 ma niewymienną baterie , która i tak starcza na mniej niż w SGS5  .Następną sprawą  to aparat który pomimo  matrycy   20 MP  robi gorsze zdjęcia od SGs5 .Ja bym tu jeszcze dodał do tej trójki LG g3  Najlepszy aparat z tej trójki  świetny wygląd minimalne ramki [ Xperia z2 Straszny kanciak] duży ekran wymienna bateria  bardzo dobry ekran chociaż rozdzielczość mogła by być niższa w zupełności wystarczyło by 1080p 

Edytowane przez robertgr1
Link to post
Share on other sites

Bateria w Z2 starcza na mniej niż w S5? Chyba sobie kpisz. Sony aż do Z3 miały najlepsze baterie.

G3 wygląd ok ale strasznie trzeszczy obudowa. Ekran nie jest aż taki bardzo dobry. S5 i Z2 mają lepsze. Do tego beznadziejna bateria i to ze się ją da wymienić to żaden plus bo jest tylko pół roku gwarancji a na niewymienne jest 2 lata.

No i lagi się zdarzają

Link to post
Share on other sites

Samsung Galaxy S5, LG G3 jak i Sony Xperia Z2 to duże smartfony, które wymagają równie pojemnej baterii. W smartfonie Sony ma ona pojemność 3200 mAh, w LG 3000 mAh a w Samsungu jest najmniejsza (2800 mAh). Smartfony Samsunga i LG umożliwiają samodzielną wymianę baterii (odpinana tylna klapka), w Sony wymiana baterii wymaga wizyty w serwisie.


Podczas testów odtwarzania filmu HD „Big Buck Bunny” z YouTube przy maksymalnej jasności ekranu smartfon Sony pracował przez 366 minut a LG G3 o pół godziny krócej. Najdłużej działał Samsung bo 426 minut. Test podczas, którego mierzyliśmy czas pracy smartfonów podczas przeglądania stron internetowych potwierdził wyższość smartfona Samsunga (614 minuty) nad Sony (459 minut) i LG G3 (403 minuty). W urządzeniach połączenie z Internetem realizowane było za pomocą sieci Wi-Fi.Gdyby Lg g3 miał ekran 1080p  to  bateria  trzymała by znacznie dłuzej 


Edytowane przez robertgr1
Link to post
Share on other sites

co powiecie o wysyłce z zagranicy konkretnie z chin , ale patrzyłem gościu ma w miarę ok opinie i  ok.5300 pkt i odpowiedział mi że Zgodnie z specyfikacją, sprzęt jest nowy i oryginalny. Wysyłany jest od zagranicznego sprzedawcy, bezpośrednio do Kupującego

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5814355517&msg=&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Link to post
Share on other sites

Nie bedzie gwarancji producenta. Tylko z polskiej dystrybucji mają. Musi być faktura vat 23%. Żadna marża 0%. Dodatkowo te z Chin to zazwyczaj są refuby i niewiadomo co w środku ani co za rzeźnik to robił. Bez gwarancji producenta leżysz. Serwisowa to tak jakby jej w ogóle nie było

Cena S5 za nówkę to i pewniaka to tak od 1250-1300

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...