Skocz do zawartości

Telefon z Androidem do 600 zł - allegro


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dawid0032,

Recommended Posts

  • budżet jakim dysponujesz 600 zł

gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu allegro

wolisz nówkę czy może być używany nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza

preferowany system mobilny Android

do czego będziesz używać urządzenia Internet, muzyka, gry

najważniejsze wymagania dobry procesor, RAM

Witam, poszukuje telefonu dla dziewczyny - wymagania j.w. Na allegro w tych cenach mozna juz dorwac lg g2 i sony z   - pytanko czy lepiej postawic na specyfikacje lecz starszy telefon , czy na coś nowszego tylko w lepszej specyfikacji. Może w tej cenie zaproponujecie coś innego ;) Chce po prostu w tej klasie cenowej kupić najlepszy telefon :) Wiem, że podobny temat był niedawno , lecz dotyczył lumii która mnie kompletnie nie interesuje.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ten G2 i Z to refubrished z Chin czyli niewiadomo co jest w środku, kto to robił i gdzie. Dodatkowo nie ma gwarancji producenta tylko serwisowa czyli tak jakby jej nie było.

Te 2 modele to tylko używane ale za 600 to bardziej Sony bo G2 w bdb stanie to 700-800zł i z gwarancją jeszcze

Niestety nie ma się co oszukiwać i w tej cenie nowego i dobrego pokroju G2 nie dostanie. Może szukać Motorola Moto G 2 generacji. Chyba jedyna sensowna opcja w tej cenie z racji na czystego androida. Inne to LG G3s albo G4c ale nie będą takie szybkie jak Motorola. Za 700 lub lekko ponad widywałem już Huawei P8 lite

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, dzięki w takim razie za wyjaśnienie skąd te ceny...Motorola odżyła i będę się przyglądał w takim razie. p8 lite też całkiem ciekawy ale nie wiem czy dam radę tą stówke jeszcze znaleźć... Co sądzisz o asusach ?

 

edit : kurcze szkoda że nie ma lte...myśle jeszcze nad moto e 2 gen.... a jakie macie opinie o meizu ?

Edytowane przez zajkowsky
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Asusy są całkiem ok. Zenfone 2 laser jak najbardziej

5 też niezła ale laser jest poprawiony tylko cenowo chyba nie da rady

A o którym Ty myślałeś?

Meizu są całkiem ok. Zobacz też Xiaomi Redmi 2 wersja z 2gb ramu i 16gb rom

E2 jednak słabsza

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomysł - pójdźmy dalej. Mam ten model : https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/136-xiaomi-redmi-2-2gb-black.html  - w nazwie niby 2 GB , ale w specyfikacji 1 GB... MAsz może doświadczenie z tym portalem ? Ile trzeba czekać na przesyłkę ?

 

edit: wybacz, niżej jest napisane iż chodzi o wersję 2gb. Fajnie się prezentuje ten telefonik....W tej cenie nic konkurencyjnego nie złapie, hm ? ;)

Edytowane przez zajkowsky
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...