Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

w kolejnym już moim poszukiwaniu nowego smartfona natknąłem się na te dwa telefony:

 

Meizu m2

http://www.x-kom.pl/p/264341-smartfon-telefon-fablet-meizu-m2-16gb-dual-sim-lte-bialy.html

 

Microsoft Lumia 640 DS

http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Microsoft-Lumia-640-DS/productID.314943200

 

Ogólnie szukam telefonu ze stabilnym systemem (wiem że WP taki jest, nie wiem jak z nakładką Meizu), w miarę wytrzymałego, szybkiego i całkiem wydajnego (1GB ram w Meizu vs 2 GB w Meizu- czy Android nie zeżre większości RAM-u w Meizu i telefon będzie działał z taką samą szybkością jak Lumia?), generalnie do codziennych zastosowań, typu bieganie i niezbyt wymagające gry.

 

Jest też kwestia aparatu, który niby sporo się różni w obu smartfonach, jednakże z tego co mi wiadomo, aparaty w Lumiach należą do czołówki. Szczególnie interesuje mnie tu jakość zdjęć, często w pracy muszę robić zdjęcia wadliwych produktów, typu rysy widoczne pod światło itp. , a temu mój leciwy iPad mini już nie może podołać.

 

Z góry dziękuję za wszelkie informację! :-)

 

Link to post
Share on other sites

Meizu też ma dobry ekran i dosyć dobre aparaty:) wszystko zależy od tego czy wolisz wp czy androida.

Generalnie to windows nie jest szybszy ale jest płynniejszy. Jest tam mniej aplikacji i gier a system jest zamknięty jak IOS. M2 jeszcze nie miałem w rękach, tylko M2 note i nakładka działała całkiem sprawnie.

Polecam się także zapoznać z Xiaomi Redmi Note 2. Najlepsza opcja w tym przedziale cenowym

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...