Skocz do zawartości

komputer do 2500 . CS GO . Pilne!!!


Recommended Posts

Witam!! Chciałbym zamówić komputer do 2500 +/- zł . Komputer ma służyć głownie do gier (CS go) . zależy mi aby płyta główna była w standardzie micro ATX ponieważ chce małą obudowę. Miłe widziany msi GTX 960 gaming 2gb :D . Proszę pilnie o odp gdyż zależy mi na czasie

Posiadam Monitor 1920x1080

Nie posiada żądnych części

Link to post
Share on other sites

 

 

Miłe widziany msi GTX 960 gaming 2gb

Raz to wersja 2GB nie opłaca się względem wersji 4GB, a dwa to do CS'a wystarczy GTX 950- tutaj procesor jest ważniejszy.

 

Zestaw:

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/

MSI GeForce GTX 950 Gaming OC 2GB DDR5 128bit

A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 XPG v.2 Yellow

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda / Crucial BX100 250GB (535/370MB/s) 

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Zalman ZM-T4 USB3.0 (micro ATX)

 

Razem: 2364zł /2544zł

 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Zestaw pod cs go z wydajnym czterordzeniowym procesorem, budżetowe MOBO, grafika zdecydowanie wystarczająca pod cs'a, niedrogie 8GB RAMu od A-Data z radiatorami, dobry zasilacz z zapasem mocy oraz nieduża buda. Na koniec zostawiłem kwestie dysku możesz wybrać zestaw z HDD i będziesz mieć więcej dodatkowej przestrzeni roboczej, że tak to ujmę, albo wybrać 250GB SSD przez co zyskasz szybsze wczytywanie mapy w grze, samego systemu oraz programów użytkowych- tutaj to jest już twój wybór.

Link to post
Share on other sites

To zależy na jakich ustawieniach graficznych, bo ja daję detale na maks, a filtrowanie tekstur oraz antyalising już wyłączam i mam stabilne 300FPSówm, którego i tak ludzkie oko nie widzi.

Edytowane przez nos_tro
Link to post
Share on other sites

Już myślałem że chodź Ci o mój z sygnatury :P

Tutaj masz filmik na chyba maksymalnych ustawieniach:

 

oczywiście wiem, że to dla GTX 960, ale dla 950 nie znalazłem, a wynik będzie dość zbliżony.

 

Edytowane przez nos_tro
Link to post
Share on other sites

Nie- zdecydowanie cieńsze ścianki obudowy, porównywane przez niektórych do kartonowych. Zalman t3, t4, t5 to minimum- wybierz sobie którąś z tych, bo różnią się jedynie designem i ceną.

 

Edytowane przez nos_tro
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...